Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a férfi beszélgetés közben...

Ha a férfi beszélgetés közben állandóan a sliccét fogdossa az csak szerintem visszataszító vagy csak zavarban van az illető?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 19:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Lemaradt hogy női társaságban...
2016. aug. 2. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Zavarban van simán.
2016. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Küldi a jeleket, ez azt jelenti Bekaphatja mindenki a f.át
2016. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is taszító. Mást is fogdoshat. Én sem markolászom a lágyékom, ha zavarban vagyok.
2016. aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom... kérdezzük meg Freudot.
2016. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van ilyen testbeszéd, és persze, hogy nők előtt csinálja. :)

Méghozzá ilyenkor a férfi fel akarja hívni magára(pontosabban férfiasságára) a figyelmet. Ez ugyanolyan mint amikor az övét babrálja valaki.

Ezek a gesztusok általában nem tudatosak az embereknél, valószínűleg ő sem direkt csinálja így. De ezek szerint valaki(k) bejön neki onnan.

2016. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez csak azt jelenti, hogy egy bunkó, nem ismeri a társasági illemszabályokat. Az ilyen gátlástalanul elfingja magát az angol királynő előtt is.
2016. aug. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es válaszoló, szerintem felszínes k...va akkor volnék ha ráugrottam volna az illetőre (vagy minimum babrálni kezdtem volna a melltartóm) és cseppet sem éreztem volna kínosnak a szitut. Őszintén szólva nem igazán értem a logikád.
2016. aug. 2. 20:30
 9/10 anonim ***** válasza:
8%
Nincs is melled, minek az a melltartó?xDD
2016. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy zavarban van, visszataszító szokás. Jobb helyen ovis korukban megtanítják a kisfiúkat arra, hogy a tökvakarás stb. nem illő dolog.
2016. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!