Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Női szemmel vicces ez a...

Női szemmel vicces ez a videóválogatás?


2016. aug. 10. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok prűd, mindenki fingik, ezen max a kisgyerekek röhögnek, szóval kislányokat kellene erről kérdezned.
2016. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért. A felnőtteknek is van véleményük.
2016. aug. 10. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan. Hogy lehet valaki olyan igénytelen, hogy felveszi videóra, ahogy fingik, aztán még feltölti a netre is? Mondjuk a videó 268 embernek tetszik, gondolom biztos van köztük nő is, aki szerint ez vicces..
2016. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vicces. A szellentés nagyon ritkán, a tökéletes pillanatban lehet vicces, de egy filmben pl erőltetett poénként nem, valamint egy válogatás amiben percekig ez megy szintén nem szórakoztató. Az hogy milyen nemű az illető egyáltalán nem számít, sehogy se vicces.
2016. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és Louis CK-vel értek egyet. 0:35-től, aki tud angolul.


("Your ass flesh rubs together and it makes a toot noise that smells like poop that comes out of your ass.")

2016. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A röhögésben lehagytam a videót:


https://www.youtube.com/watch?v=yRa-ClSFEAY

2016. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!