Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti otthon be szoktátok csukni...

Ti otthon be szoktátok csukni a szobaajtókat?

Figyelt kérdés
Nálunk itthon mindig nyitva van az összes, csak alváshoz csukjuk be vagy ha valami zavaró/hangos tevékenységet folytatunk, de csomó ismerősömnél láttam, hogy kimegy egy szobából és becsukja az ajtót. Aztán bemegy a másikba, utána ott is becsukja. Ennek mi értelme van? :D Szerintem teljesen felesleges.

2016. aug. 10. 23:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem a kétfejű kecske a fura, de kinek milyen az ingerküszöbe.
2016. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Én csak akkor csukom be ha szexelek vagy már éjjel filmezünk/beszélgetünk mikor a többiek alszanak.

Szerintem is tök felesleges csukogatni.

2016. aug. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is mindig zártuk a szobákat, sokszor akkor is, ha nem volt bent senki, de olykor azért néha nyitva maradt. De azért megszokásból inkább csukogattuk. Az embernek egy idő után rááll a keze, ennyi az egész.

Ha nincs becsukva az ajtó, nagyon behallatszik minden, sőt, sokszor ajtón keresztül is, de azért valamit tompít a zajokon. Meg a privát szféra miatt is jobb a csukott ajtó nálunk.

2016. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk változó, húgom és apám akkor csukja be általában, ha bent van...én nem szeretem ha bemennek a szobámba, ha a kaja szag bemegy...szóval én mindig csukom...


23F

2016. aug. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nyitva vannak az ajtók, még alváshoz is. Csak akkor csukom be pl. a konyhaajtót, ha nem akarom a zörgéssel zavarni a többieket.
2016. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, mentek a zöld kezek! :)
2016. aug. 11. 11:15
 17/18 MZ.per.X ***** válasza:
Én is mindig becsukom ha nincs senki és kimegyek. Egyszerűen így szoktam meg, meg úgy vagyok vele, hogy ne nézelődjenek, járkáljanak a szobámban.
2016. aug. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kilincs sincs a szobám ajtaján kívül, 3 éve leszedtem mert idegesített, hogy mindig benyitogatnak, 2 percenként. :D
2016. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!