Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A baratom elmebajos?

A baratom elmebajos?

Figyelt kérdés

en nem ertem Neha olyan furcsa dolgokat csinal pl most is egyutt aludtunk es hat... fogdosott vagy en nem is tudom.. mondjuk nem volt rossz nnyira na mindegy es mar volt olyan hogy szajon puszilt es lattam vagyis tudom hogy direct de tagadta hogy veletlen vagy cask huh megorult meg nincs ebben semi :SS nem tudom Neha ugy erzem olyan fura

ez normalis igy?


amugy 14 evesek vagyunk


2016. aug. 11. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Simán csak kanos.
2016. aug. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de mindketten fiuk vagyunk
2016. aug. 11. 02:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meleg
2016. aug. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Az írásodból lánynak vettelek ki először. Hozzatok össze valamit, de óvszert mindenképp használjatok :D gondolom te lennél az akit majd seggberak :) az első anális élményed maradandó lesz, meglátod :)
2016. aug. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fuuuj hogy mondhatsz ilyet mi nemvagyunk olyanok....
2016. aug. 11. 02:34
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
De biztos tetszik neked mint ember. Nem akarsz örömet szerezni neki? :(
2016. aug. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsír csajnak tűnsz abból amit írtál, na mondom ez de aranyos... Hát hmm egészségetekre, ha ez nektek tetszik... Mindenki maga tudja milyen a szexuális orientációja, természetesen egyikféle sem mevetendő... Sokfélék vagyunk...
2016. aug. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez elég..nem tudom, mit mondhatnék :D Mondd meg neki, hogy te nem vonzódsz a férfiakhoz, szóval ne is próbálkozzon.

Vagy ha igen, akkor csókold vissza :D

2016. aug. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!