Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a barátom normális? Azt...

Ez a barátom normális? Azt mondja hogy idegesítik a gyerekek mert hangosak, rendetlenek stb stb és ő szíve szerint nevelő táborba küldené őket és a boltokbol is kitiltaná őket. Szerintetek ez normális? Sztem nem. De ő hajthatatlan.

Figyelt kérdés
2016. aug. 8. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Én se szeretem a gyerekeket..teljesen megértem a barátodat :)
2016. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne te akard megszabni, hogy mit érezzen.
2016. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Kérdezd meg, megkínozná vagy feldarabolná-e szívesen őket.

Ha a válasz igen, ott már baj van.

2016. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
14%
ő is volt gyerek. Meg miért tenné nevelő táborba?? Nagyon bunkó.
2016. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy hajthatatlan?
2016. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
szia! ajánlom, hogy menj el egy utazási irodába, váltsd meg a jegyedet egy fapados járatra, modnjuk ausztriába, esetleg kína is megfelel, de semmiképp se legyen az út 10 óránál rövidebb. remélhetőleg egy nyivákoló visító büdös csecsemő fog melletted utazni az úton, akit az anyja szoptatni fog, de megállás nélkül üvölteni fog a te füledbe! ;) na majd akkor megérted a barátodat, hogy miért kéne ezeket az istenátka kölyköket kitiltani mindenhonnan
2016. aug. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, miért ne lehetne ez a véleménye? Nem mindenki szereti a gyerekeket, főleg nem más idegesítő, gyakran neveletlen kölykét.
2016. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Normális. Nem csak az a normális, amit te gondolsz a dolgokról. A gyereksírást direkt fültépőre, idegesítőre tervezte a természet, hogy az anyák odafigyeljenek, csak sajnos rajtuk kívül mindenki más fülét hasogatja az a hang. Nincs ebben semmi abnormális, ha valaki utálja.
2016. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Az ő dolga, hogy mit gondol. Remélhetőleg annyi esze még maradt, hogy nem lesz gyereke, mert biztosan megkeserítené az életét.

Sok mindent lehet szeretni vagy nem szeretni, ezzel nincs is semmi gond, de a továbbfűzött gondolatai alapján én egy meglehetősen frusztrált, azon kívül kifejezetten szűk látókörű embernek látom őt, akibe nem sok empátia szorult. De értelem se nagyon. De végül is ez elsősorban az ő baja.

2016. aug. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 es : das következtetés lol
2016. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!