Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért viselkedik...

Szerintetek miért viselkedik így? Mi ez?!

Figyelt kérdés
Pár hete jöttem a jelenlegi munkahelyemre. Van egy "kisfőnököm", akivel minden munka kezdetekor és végekor el kell számolni, stb. Eleinte semmit nem vettem észre rajta, én barátságos voltam de ő még egy mosolyt is csak nagyon halványan viszonzott. Valamint. Sokszor beszólt, vagyis inkább mintha lekezelt volna, ami miatt kellemetlenül éreztem magam, túlságosan főnökösbe vágta magát, pedig én barátságos voltam. Munkatársaimtól hallottam, hogy ő ilyen, kicsit kötekedős. Aztán próbáltam a szemébe nézni és kiolvasni valamit, de amikor a szemébe néztem elkapta a fejét, pislogott és láthatóan nem merte tartani a szemkontaktust. Mostanában már valamiért lazább, már mosolyog és viccelődik velem, úgy mint egy haverral. Viszont a zavartságot még most is észreveszem rajta. Nem értem, miért csinálja ezt? Ő 24/F én fiatalabb lány vagyok.
2016. aug. 11. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Én 3 hét után kirúgtam az ilyen szarkavaró, nyomulós nőt.
2016. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szarkavaró, nyomulós..Rám célzol? :D

Mivel nyomulnék(?), egyszerűen csak dolgozom. Talán mert a kollegám szemébe nézek, ha hozzá beszélek? És mivel is keverem a szart?

2016. aug. 11. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az elsővel, csak szimplán sivár az élete és próbál kompenzápni.


Egyébként pontosat nem lehet mondani, hogy miért ilyen, de inkább ez, mint a bunkózás :D

2016. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm! Hasznosabbnak érzem a válaszod :)
2016. aug. 11. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak jobb és rosszabb napjai. Nem várhatod el hogy mosolyogjon, ha neked épp jó kedved van. A szemkontaktus is egy olyan dolog hogy azt fenntartani csak akkor lehet, ha az ember fejben is ott van éppen. Én nem figyelek 100%-ig mindenkire oda akivel munka közben dolgom van. Sokszor már azon gondolkozom mit csinálok 10 perc múlva. Ettől nem hiszem hogy barátságtalan lennék. Maradj olyan mint eddig aztán majd csak feloldódik a helyzet. Még csak most kezdtél ott, idővel általában kialakulnak a dolgok és akkor már hamar rá lehet jönni, hogy ki-kivel hányadán áll.
2016. aug. 12. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!