Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pár kismama miért viselkedik...

Pár kismama miért viselkedik úgy, mintha ő lenne az egyetlen ezen a földön?

Figyelt kérdés

Aki teherbe esett? A családi kapcsolatok kategória egyik kérdéséről jutott eszembe.

Elvárja, hogy mindenki körülötte ugráljon, holott tudta, hogy mire vállalkozik.

A gyerek születése után meg még rosszabb lesz, ők lesznek az ősanyák...



2016. jún. 20. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi, amit fel tud mutatni... és akkor teherbeesik és elvárja, hogy mindenki a földön fetrengjen a csodálattól, amiért ő erre képes volt, meg tudott termékenyülni! Hurrá!
2016. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Melyik kérdésre gondolsz? Ahol a nagymama beszólt a várhatóan lány unokára, hogy nem baj, majd a következő fiú lesz? Szerintem ezen joggal sértődött meg az anyuka. Bár a reakciója erős volt, de a terhességi hormonok elég furcsák, aki nem élt át hasonlót sem, annak fogalma sincs arról, hogy milyen, de tényleg.
2016. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok. Nem tudom, azért ismerek normális és kiegyensúlyozott kismamákat. Ezt úgy tudom elképzelni kb. mint a hasist. Ha alapból szär kedvvel szívod, akkor felerősíti a rossz kedélyállapotot. Szóval ha valaki alapból hisztis, akkor ezek a hormonok csak még hisztisebbé fogják tenni.
2016. jún. 20. 12:10
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Vannak ilyen típusú emberek, nem csak kismamák között. Van egy, értsd egyetlen egy dolog amire nagyon büszkék és azt piedesztálra emelik.

1 bolondra jut száz normális.


Bár néha sajnálom a gyerekeket. Egyszer egy ismerős apuka volt nálunk az akkor 2-3 éves forma gyerekével.

A szomszéd kölykök kint vízipisztolyoztak, ültek a hideg vízzel teli lavrokban, kergették egymást fürdőruhában.

Szerencsétlen gyerek meg ott állt hosszúnadrágban, pulóverben és kötött sapkában, elkerekedett szemekkel bámulta mit csinálnak a nagyobb és korabeli gyerekek.

Apuka nem öltöztette le, mert ha anyu megtudja akkor mindketten kaptak volna. Apám boldogan megszabadította a gyereket a sapkától és a pulcsitól. Öröm volt nézni a gyerek arcát, hogy ennyivel könnyebb lett a nyári dögmelegben. Sapka és pulóver azért volt rajta, hogy ne fázzon meg....

2016. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Mindenkire másként hatnak a terhességi hormonok. Valaki például képes elbőgni magát ilyenkor egy rágó reklámon, de más helyzetben higgadt tud maradni. Van, akiben nem okoz semmilyen hangulatváltozást, van, akiben meg igen. És ez még csak nem is a személyiségétől függ. Ezen kívül a terhességi hormonok nem a meglévő lelkiállapotot erősítik, ez tévedés, ezt csak te gondolod így. Gyanítom, hogy alátámasztani sem tudod az érveidet.

Az az anyós bunkó volt, de nekem nem úgy tűnt, hogy a kérdező a te fogalmaiddal élve azt szeretné, hogy mindenki körülötte ugráljon. Szerintem beérte volna azzal, ha nem szólna be neki suttyó módon és nem becsmérlik a lányát.

2016. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem akarom, hogy alsobbrendunek nevezzek a lanyomat, akkor mar korulottem ugral mindenki?! Sajnalom, ha ilyen szegenyes csaladban nevelkedtel, nem te tehetsz rola, de masoknak attol meg lehetnek elvarasaik, hogy ne beszeljenek veluk barhogy
2016. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Az adott kérdésben senki nem nevezte a még meg sem született sehogy. De az anyuka azért nagy ajtócsapkodás közepette kirontott, mint egy felbőszített bika, aztán adja a sértődöttet. Mindezt azért, mert az anyósa annyit mondott, hogy hátha a következő fiú lesz. Bizony ez erős túlzás, hiszti.
2016. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érthető, gondolj bele... valakinek soha, sehol nincs sikerélménye, semmibe nincs beleszólása, csak sodródik az életben és küzd a fennmaradásért, aztán hirtelen teljhatalmat kap. Korlátlan uralmat, a terhesség csak az övé, a gyerek -amíg meg nem születik- csak az övé, a rokonok körülötte ugrálnak, kényeztetik, lesik minden kívánságát, aggódnak érte, szeretgetik, ráadásul egy hatalmas ütőkártyát kap a kezébe: NEM ENGEDEM MAJD, HOGY TALÁLKOZZ A GYEREKEMMEL! Nem csoda, ha sokan eszüket vesztik. Mint amikor a szegényből hirtelen gazdag lesz, nem bírják megőrizni a józan eszüket.
2016. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagymama azt mondta, hogy "Nem baj, a következő majd fiú lesz". Tisztára olyan, mintha azt mondta volna, hogy "Nem baj, majd a második jobban sikerül". Lenézte a még meg sem született unokáját, mintha semmit sem érne, csak mert lány.

De ezt félre téve, ismerek olyan, aki amúgy egy boszorkány, de terhesen egy angyal volt. És fordítva is. Teljesen kiszámíthatatlan ez az időszak. Én amúgy mindenen bőgök. Terhesség közben meghalt a nagymamám és egy könnycseppet se ejtettem. Utána sem, temetésen sem, kilenc hónapig semmit. Aztán lement a szoptatási időszak és megláttam egy régi képet mamáról, órákig zokogtam...

2016. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen egyetértek. Ilyenek lettek mindazok az ismerőseim, akik már kb nyolcadik után feladták a tanulást. Semmi meló, mert ő most terhes és anya. Na jól van már... :D
2016. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!