Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem bírom ki nasi nélkül?

Miért nem bírom ki nasi nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fogyókúráznék, mert 16 évesen 100 kg vagyok. Napi 5 étkezés megvan, de egyszerűen nem bírom ki, hogy ne egyek egy napig csokit vagy pár szem chipset. Régebben ha unatkoztam, ettem amíg bírtam, ha szomorú vagy ideges voltam, ettem (néha még most is). Fiú vagyok.

2016. aug. 12. 15:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

Azért nassolsz, mert unatkozol, nem tudod lekötni magad igazán. Akaraterő kell, magadat kell legyőznöd először, hogy elindulj a jó úton.


Kezdésnek ez jó lenne:


[link]

2016. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A cukor függőséget okoz, az is benne van. Inni miket iszol? Legalább az italaidat cseréld le cukormentesekre. Ha édeset kívánsz, igyál édeset, de ne cukrosat, hanem édesítőszereset.


Igyál sokat! Minden étkezést egy jó nagy pohár vízzel (vagy valami más, cukormentessel) kezdj, azzal máris jóllaksz félig-meddig, kevesebbet kívánsz majd enni!


Aludj jó nagyokat, az fogyaszt! Tényleg.


Ha sok a pénzed, állj át a cukorról xilitre és társaira (bár de ezek baromi drágák), és mindenféle sütéshez kókuszolajat használj (dettó).

2016. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én nekem az vált be, hogyha nem tudtam magammal nagyon mit kezdeni és még nem is volt evés idő (Azt hozzátenném, hogy csak csapvizet iszom mást nem is megy le) akkor gyümölcsöket ettem. De az is igaz, hogy, ehhez szeretni kell a gyümölcsöket, vagy ha a zöldségeket (is) szereted, akkor meg bőven jó. :) 13/F
2016. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!