Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy nő mitől lesz...

Szerintetek egy nő mitől lesz boldog?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ha szeretik, törődnek vele, van hol laknia és biztonságban érzi magát ?
2016. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nőként tudok egyet, ami nagyon boldoggá tenne. Ha bármit megehetnék anélkül, hogy bálnává válnék.

Egyébként biztos minden nőnél más az, amitől boldog. Két dolog van, ami szerintem, mindegyikünk boldogságához hozzájárul. Ha szeretnek (micsoda közhely!), és ha azt érezzük, hogy szükség van ránk (számítunk, fontosak vagyunk, blablabla).

2016. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik nőt? Engem a lottóötös tenne boldoggá.
2016. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóval, ha nem szeretik, akkor nem is lehet boldog?
2016. aug. 12. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő mástól, ahogy minden férfi is.
2016. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Blade Bone ***** válasza:

Az apró örömök határozzák meg a mindennapjaink idővonalát. Épp úgy, mint a rosszak, szóval néha egy sima bók is elég lehet az örömhöz, vagy egy rossz megjegyzés a bánathoz.

A hosszantartó boldogsághoz vezető út, lehet a kiegyensúlyozottság, vagy az ellentettje. Attől függ, milyen a hölgy.

2016. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen témákban nincs olyan, hogy nő, és férfi. Emberek vannak, és ez egyénenként változó.
2016. aug. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!