Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék "vagányabb"?

Hogy lehetnék "vagányabb"?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy túl fegyelmezett/merev vagyok. Szeretek megfelelni az elvárásoknak. Vannak dolgok amiken más csak nevet,de èn mèg azokat is komolyan veszem. Szóval túl komolyan veszek mindent,pedig nèha olyan jó lenne ha lazább tudnèk lenni. Ezen lehet változtatni?
2016. aug. 13. 13:33
 1/2 $$$$$ ***** válasza:

Hát nem tudom. Mert én nem ilyen tipus vagyok . Nyilvàn nem csinálok meg minden hü*yeséget. De nem parázok mindenen.....

De szerintem tudsz változni. Csak anyi hogy lazulj el és ne gondolj bele a következményekbe....

(Nyilván ésszerű keretek között )

2016. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése,mi számít vagánynak.Számomra az aki extrém,nem beszari,van önálló véleménye,amit ki is mer m ondani,vannak céljai,amikért tesz is,jó a humora,szórakoztató,laza,nem veszi véresen komolyan,azokat a dolgokat,amikért mások paráznak meg idegeskednek.
2016. aug. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!