Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik egész nap a számítógép előtt ülnek, kövérek és gyengék, és nincs pénzük?

Figyelt kérdés
Ilyenek a barátaim. Sose mozdulnak ki, nem látták nyáron még a napot se, ha láttam őket az ablakból, már bőven 150 kg felett vannak, nem dolgoznak, anyjuk tartja el őket.

2016. aug. 13. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%

Semmit. "Nem vehetjük el az emberektől a jogot, hogy sggfejek lehessenek."


És ez egy nagy igazság a Pusztító c. filmből.

2016. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Hogy tudnak veled barátkozni, ha sosem találkoztok? Ja, és ha sokat ülnek a gép előtt, azt tudhatják használni is. Akár közügyek iránt érdeklődnek, akár informatikával akarnak foglalkozni vagy nyelvet tanulni. Ők mire használják?
2016. aug. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Játszanak reggeltől estig. Loloznak, wowoznak, csgo-znak. Még csak 18 évesek, ezért nem sürgős nekik dolgozni.
2016. aug. 13. 18:22
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon elkeserítő
2016. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Majd amikor 23 évesen rájönnek, hogy nem értenek semmihez, mert a szülők türelme sem végtelen, na akkor lesz gáz.


Miért kérdező, te ilyen vagy?

2016. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egy kicsit én is, de csak azért, mert a környezetem kényszerít rá. Nem tudok senkivel se találkozni vagy barátkozni, mert itt mindenki ilyen. Én még csak 17 vagyok. Dolgoztam 3 hétig diákmunkába, de még nem igazán lendültem bele. Majd jövőre, úgyis 11.-es leszek még csak.
2016. aug. 13. 18:32
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát figyelj kérdező, ez csak annak a függvénye, hogy ki mennyire igényes saját magára. Azért azt ne várd hogy 3 hét diákmunkától azt mondja neked bárki is, hogy te már tettél az életedért valamit. Kezdetnek ez nem rossz nem azt mondom, de édeskevés.


És bizonyos, hogy wowozni sokkal könnyebb, mint naponta 20 percet futni, de hát akkor azzá válsz mint a haverjaid. Legyenek ők az elrettentő példa, hogy te ne válj olyanná.

2016. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Az hogy igazi semmirekellők.
2016. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem tartom rossznak ha valaki sokat ül a gép előtt mert például élete építéséhez információkat gyűjt. De a sok ülést kompenzálni is célszerű. Például felpattanni a biciklire és irány a vadon, szívni a tiszta és oxigéndús levegőt és érezni hogy ereinkben lüktet a vér. Meg azt érezni hogy legszívesebben a Földet is megkerülnéd mert jót tett a természetben való mozgás, jókedvű, kiegyensúlyozott és vasegészséges lettél tőle. Plusz vad biciklitúrák közben rengeteg barátot szerzel akik szintén élvezik az egészet. Így teljes az élet.
2016. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
selejtek
2016. aug. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!