Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik egész nap a számítógép előtt ülnek, kövérek és gyengék, és nincs pénzük?

Figyelt kérdés
Ilyenek a barátaim. Sose mozdulnak ki, nem látták nyáron még a napot se, ha láttam őket az ablakból, már bőven 150 kg felett vannak, nem dolgoznak, anyjuk tartja el őket.

2016. aug. 13. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
ők a példakèpeim
2016. aug. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
jól teszik
2016. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
31%

A két előző pont két ilyen idióta, nincs mit tenni.

Nagyon rosszul teszik.

2016. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én eléggé ilyen vagyok -csak vékony. Másokon meg nem látom ezt, mert vagy van dolguk vagy nem ilyen mennyiségben gépeznek.

Én mondjuk konkrétan hatalmas Warcraft III pályákat készítek, amik hetekig tartanak. Szeretek azért biciklitúrákra is járni vagy kutyát sétáltatni. Dolgozgatok is, csak nem köt le.

Én sem szeretem hogyha a Warcraft-tal megy el sok-sok óra, de sokkal jobban ha valami feleslegessel megy el az idő és nem haladok.

2016. nov. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!