Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichiater leszek, vannak...

Pszichiater leszek, vannak ilyen tipusu elmebetegek?

Figyelt kérdés

Noos en is eleg erdekes szemelyiseg vagyok... Nagyon imadom Jokert (Jared Leto fele) szerintem o a ferjem.

Imadnek ilyen emberekkel foglalkozni, ha pszichiater leszek mindennap azt fogom varni hogy betoppanjon hozzam egy Joker<3 es kezeljem es olyan love storym legyen mint nekik.

Annyira imadom azt a filmet (ongyilkos osztag)


2016. aug. 14. 14:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha elmúltàl 18, akkor megyek hozzád
2016. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
17 leszek 
2016. aug. 14. 14:32
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Enyi ésszel szerintem nem lesz belőled pszichiáter. Még ahhoz is hülye vagy, hogy pötty legyél a túrórudin.
2016. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Akkor leszel te pszichiáter, amikor én a holdon grillezek:D

Az a film meg szar:D

2016. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Maximum paciens leszel a pszichiatrian :)
2016. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Rendkívül stabil személyiség kell ám ahhoz, nem az, hogy ilyen fantáziálásokra gondolsz. :-)

Sok-sok év tanulás és ha továbbképzed magad pszichoterapeutának akkor még több.

2016. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Esztelen fantáziálással még senki se került be egyetemre.
2016. aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Simán bekerülhetsz a pszichiátriára, csak előbb kerülsz oda betegként, mint orvosként. :-)


Figyelj, egy ismerős pszichiáter mondta egyszer, hogy ebben a szakmában nagyon oda kell figyelni, hogy egy idő után ne az orvos legyen a beteg... Ráadásul az egyetem sem piskóta.

2016. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Az írásod alapján látszik, hogy sose lesz belőled pszichiater. Csak azért, hátha lesz egy olyan páciensed? Inkább leszel te is beteg, és hátha a szomszédos gumiszobát kapod.


Mellesleg ne akarj olyan "love stroyt" Ha megnézed a rajzfilmsorozatot, (Batman - Az animációs sorozat) láthatod, hogy Joker milyen rettenetesen bánik Harley-val. (egyszer pl., kilökte több emelet magasból, mert rosszkedve volt)

15/L

2016. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem elég szar pszichiáter lehetsz. Ott gondoskodnod kell róluk, nem leszopni őket.
2016. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!