Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichiáter mondta hogy...

Pszichiáter mondta hogy rosszul értelmezem az anyázást. Miért?

Figyelt kérdés

Tehát pszichiáteremnek elmeséltem egy sztorit. Elmentem éjszaka gyrososhoz egy kis húsért a zsömlémbe. Aztán ott volt olyan négy-öt BMX-es gyerek ilyen galeri tagok. Beálltam eléjük a sorba hogy kérjek húst. Erre egyik mondta hogy én álltam itt előtt, mondom nekem ne beszélj. Erre elkezdi hogy a jó k* rva anyádat. Mondtam neki ordítva hogy ne szidd az anyámat és belerúgtam a biciklijébe. Erre majdnem agyonvertek négyen-öten.


Pszichiáteremnek akihez szorongás miatt járok elmeséltem ezt. Ő azt mondta hogy ilyenkor nem az anyukámat szidják hanem nekem szól ez a sértés. Mert mondtam pszichiáteremnek hogy nem zavar ha engem szdinak annyira mintha anyámat szidnák. Érte verekszek bárkivel!!


Na most hogy van ez az anyázás?



2016. jún. 11. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ebben az esetben igazuk volt, ha ők voltak ott előbb, mögéjük kellett volna állnod, nem hogy még felháborodni a sértésen. Kár, hogy nem vágták szét a fejed, az ilyenek megérdemlik. És a kérdésre válaszolva igen, az anyázás neked szól, mint sértés.
2016. jún. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul értelmezed. Nyilván nem szép, és az egész elég rosszindulatú, de nem kell mélyen belegondolni... Nem az anyádnak szól nyilván, ez csak egy felszínes felkiáltás, egy beszólás, egy káromkodás, komolyabb értelem nélkül. Nem ismeri az anyádat, nem is őt szidja, csak dühös rád. Te is tudhatnád, hogy a legtöbb káromkodás nem azt jelenti, amit szószerint jelent.
2016. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
írd már le mit érzel, ha valaki azt mondja rád, hogy g.e.c.i.
2016. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban ha elhangzik az, hogy "k*va anyád" a kimondója valóban nem arra gondol, hogy na a te anyukád egy prostituált. Egyszerűen ugyanolyan szintű és értelmű, mintha azt mondaná: B**zd meg, roh**j meg, dög*lj meg, stb. Szó szerint valóban pénzért szexelő szülőt jelent, de érted, a "b*szd meg magad!" felkiáltás sem úgy értendő, hogy akkor most dugd a péniszed a saját ánuszodba.
2016. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MZ.per.X ***** válasza:
83%
Érthető hogy senki sem szereti ha az anyját szidják, de a kérdező is megérdemelte a verést.
2016. jún. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát te meg is érdemelted volna, hogy agyonverjenek.
2016. jún. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az íráskészséged nagyon nem áll összhangban a felvett karaktereddel, a történeted nagyon izzadtságszagú, a tanulságod szájbarágós, mint a gyenge mesék végén az explicit tanulság. Kamu a egész, és annak is nagyon gyenge.
2016. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én is szorongással járok terápiára, a sor végére nem mernék beállni, nemhogy kötekedni. Ez nekem bűzlik.
2016. jún. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Az anyázás úgy van, hogy csak egy nagyszerű ok a balhéra. Hiszen az anyukáját majdnem mindenki szereti, egy ismeretlen pedig a szájára vette.


Annyira gyerekes, amikor valaki egy ilyenen akad fenn... Gyógyszert nem szedsz?

2016. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én bátyámnak is mindíg ezt mondom, nem nagyon gondolkozok utána hogy mit is jelent.
2016. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!