Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Otakuk, ti hogy töltitek a...

Otakuk, ti hogy töltitek a napjaitokat?

Figyelt kérdés

én magam is imádok animézni, igaz még nem láttam azért annyit hogy otakunak nevezhessem magam:)

igazából csak kíváncsi lennék, hogy ti mennyi időt töltetek egy nap animékkel/mangákkal?

magamból kiindulva, én a szabadidőmben szinte mindig otthon vagyok animét, vagy videókat nézve. :D

igazából kiváncsi vagyok hogy az animések nagy része hogyan töltik a napjaikat:)

na meg, nektek animés barátaitok is vannak? van itt olyan aki anime fórumokon/mondoconon szokott barátokat szerezni?:D



2016. aug. 14. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből hasonlóan vagyok, mint te. :) Viszont meglehetősen kezdő animésnek számítok egyébként. Idén kattantam rá. Egyelőre nincs ilyen irányú ismeretségem.

Melyik korosztály vagy?

2016. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nyáron eléggé ingerszegény életmódot folytatok: otthon vagyok, és szinte semmit se csinálok, animézek, meg youtube-videókat nézek.

Animés barátaim vannak, 5 az osztálytársam, 1 az évfolyamtársam és megismertem még egy főt a neten és MondoConon találkoztunk először.

19/F

2016. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valszeg kicsit idősebb korosztály vagyok, de mióta végeztem az egyetemen, már nem nagyon van időm animéket nézni. Így is belefér napi egy két rész, de régen volt, hogy egész nap azt néztem. Régi szép idők.


Nincsenek barátaim.

2016. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én 16 vagyok:)


2-es nekem is dettó így telnek a napjaim, de szerintem az a lényeg hogy élvezd:D


3.válaszoló, értem, igaz én még ugye csak gimiről beszélek, de mellette nekem sincs túl sok időm rá:/

2016. aug. 14. 20:17
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló vagyok, csak kiegészítésként:

Én szakközépiskola mellett is néztem animéket hazajövetel után úgy este 8-9-ig, azután ha másnap dolgozat volt hirdetve, akkor tanultam is pár órát még. Természetesen érettségi szóbeli előtt nem volt móka-kacagás, csak írásbeli előtt.

2016. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!