Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem eszik mást csak cukrost,...

Nem eszik mást csak cukrost, nagy baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Szóval van egy családtagom, aki főtt ételbe bele-bele eszik, de gyakorlatilag semennyit, és ilyenkor is csak a

Cola/Nestea fogy poharában. Egész nap csak Oreot eszik, kb. napi 2 csomag vagyis 20-24 korong, 2-3 Danone puding, 1 kakaós csiga

2 lekváros kenyér minden nap, 1 mézes kenyeret is mindig megken napközben. Közben elviselhetetlenül csámcsog de ez mellékes. Húst egyáltalán nem eszik, szervezetéből biztosan hiányzik egy rakás tápanyag.

Múlt hónapban arra kelt fel hogy kiment a bokája.

A sok cukor...

Mi lesz ennek a következménye?



2016. aug. 16. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hosszú távon elhízás és cukorbetegség annak következményeivel együtt.
2016. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem kezd el sportolni és egészségesen táplálkozni, olyan szinten elfog hízni, hogy csak lesni fogtok és csak a baj lesz belőle, mert meg fog nagyobbodni a gyomra és még többet fog enni. Most hagyja abba ezt a töménytelen mennyiséget, mert ez nagyon nem lesz jó neki!
2016. aug. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érdekes de nem hízik, pedig irdatlan mennyiségű cukrot eszik, zéró mozgással mellette. El sem hagyja a szobáját.
2016. aug. 16. 09:06
 4/8 A kérdező kommentje:
Bár az is érdekes hogy 3-4 óránként jár nagyvécére, gyors anyagcseréje biztos hozzájárul ehhez.
2016. aug. 16. 09:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves, de ha ezt így folytatja, így-úgyis egyszer nagyon felfog puffadni, ezt az irdatlan mennyiségű cukrot egy emberi szervezet sem bírja el hosszútávon! Hiánybetegségek is kialakulhatnak, amelyek hatással lehetnek a belső szerveire!
2016. aug. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendkívül súlyos cukorbetegség és brutális túlsúlyproblémák. A mozgás– és fehérjehiány miatt az izmai el fognak sorvadni, a kálciumhiány miatt a csontjai iszonyúan törékennyé, rugalmatlanná válnak. Elég lesz ha egyszer elesik és máris combnyaktörést szenved, plusz cukorbetegeknél a sebgyógyulás nagy mértékben hátráltatva van, ha kisebesedik valamelyik testrésze akkor el is fekélyesedhet és le kell vágni. Apukám egész életében cukrot, csokikat zabált és az lett a következménye amit leírtam. Ehhez még hozzá jött a nagy mennyiségű alkohol. Nagyon fiatalon és pokoli kínok között halt meg.
2016. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem is az elhízás miatt, hanem a cukorbetegség miatt aggódnék. Na meg, hogy komoly hiánybetegségek léphetnek fel.


Nekem most gondom volt az emésztésemmel kb. 1 évig. Nem tudott felszívódni a tápanyag. A fogaim sorban tönkrementek és a hajamon is meglátszott. Na meg, hogy állandóan fáradt voltam.


Ezt most csak azért írtam, hogy lehetnek akár ilyenek is hosszabb távon.

2016. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene vinni, ha lehet, ahol elmondanák neki, mennyire egészségtelen életet él. Kérdés, fiatalról van-e szó, vagy idősebbről. Ha fiatalról, talán még lehet rajta segíteni, de jól elrontották otthon a táplálkozását!!! Én nem is hoznék haza a gyerekemnek és magamnak sem Cólát meg különböző rágcsálni valót, hanem odatenném a főzeléket ebédre (persze valamilyen feltéttel), és ha nem akarná megenni, akkor megeszi majd akkor, ha megéhezik.
2016. aug. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!