Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem értik a humort?

Bit123bit kérdése:

Miért nem értik a humort?

Figyelt kérdés
Haverom egyik ismerőse aki most lesz 14 éves, de ez mindegy. Tehát a lényeg hogy szoktunk hülyéskedni haverommal, meg az ismerősével is, de most csak úgy poénból írtam neki valamit(látszott rajta hogy poénból írtam) erre ő felkapta a vizet. Megkérdeztem tőle hogy komolyan írtad ezt, és nem írt semmit csak azt hogy "félsz vissza írni?!" Elég érdekes, de mikor nekem írnak olyat ami nekem sértő azt én fel fogom poénnak, mivel ismerősöm és már elég rég óta ismerem. Szóval ezt én nem értem, vagy túl fiatal még azért nem érti a humort?

2016. aug. 17. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érti a humort, te viszont nem vagy humoros.
2016. aug. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A te humorod nem humoros
2016. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A humor egy bizonyos fajta intelligencia. Nem mindenki rendelkezik vele.
2016. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ismered már egy jó ideje, akkor tudnod kellene, hogy mivel bánthatod meg. Ezáltal ha ezt tudod, akkor még humor szintjén sem kellene előhuzakodni vele.
2016. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!