Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem ugy, hogy jó...

Csak én érzem ugy, hogy jó lenne nyomkövetőt meg hangfelvevőt tenni egy pesti csőcselék emberre és követni egy napját?

Figyelt kérdés

Vagy ezért járna az ejnye bejnye?


Érdekes modon, amikor büntetni kéne az ilyen csőcselék csavargókat, akkor "személyazonossága nem megállapitható"


de amint sértetté válik, akkor rögtön arany kötésben kerül elő az összes adata és jogalapja.


Engem ettől függetlenül eléggé érdekelne, hogy az ilyen csőcselék emberek hogyan élnek, miből áll egy napjuk...


Néha a buszon felszállnak csavargók, tolvaj cigányok, és mennek a dumák, hogy "3 napig nem aludtam tesó"


Meg verik a busz oldalát, ha nem engedi fel őket jegy nélkül a sofőr és hasonlók.


"megyünk a NYÓÓÓÓCBA"


munkaügyi központhoz egyszer volt szerencsém, de 1 óra várakozás után már verték a balhét a kiöltözött cigányok, hogy nekik dolguk van :D


Kiváncsi lettem volna mi nagy dolga van egy munkanélküli városi cigánynak. :D


2016. aug. 17. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Neked se lehet több hasznod, ha ráérsz ilyen marhaságokkal foglalkozni.Inkább a fehér galléros tolvaj csürhére kéne nyomkövetőt rakni, hogy lássuk, hová tűnik az a sok adóforint.
2016. aug. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a nagyfejesek ügyködéseit legalább el tudom képzelni, meg ott az intelligencia meg a pofa a mozgatórugó


de az alja népek közelebb állnak az állatokhoz és felháboritó, hogy mégis a többségi társadalom részeiként vannak számontarva

2016. aug. 17. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább a fehérgalléros nagykutyákra tennék poloskát, akik a 17 éves pici fiacskáiknak is már 30 milliós M-es BMW-t vagy Panamera-t vesznek, külföldön gombamódjára nőnek ki a földből az eurómilliós ingatlanok, az vagyonnyilatkozataik pedig abból állnak, hogy x milliós budai ingatlan meg egy 8 éves Audi A4. El sem tudom képzelni milyen beszélgetések zajlódhatnak le ott, ahol a méregdrága dohányzóasztal és a milliós bútorok sok piszkos dologról tudnának beszélni.
2016. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, ez az igazi csürhe és százszor kártékonyabb, visszataszítóbb, mint egy szerencsétlen csöves.Mellesleg ezek az öltönyös bűnözők generálják egyrészt a szegénységet is, tehát a "csőcseléket" egyrészt pont ezeknek a nyomorultaknak köszönheted.
2016. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

csőcselék alatt igazából jobbára a tolvaj zsebes cigányokat értettem


akik meg akkor sem dolgoznának, ha fel lenne számukra ajánlva munkahely

2016. aug. 18. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!