Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak ti mit gondoltok...

Fiúk/férfiak ti mit gondoltok azokról a lányokról akik plüssel aludnak és rajonganak a Disney mesékért?

Figyelt kérdés

A plüss dolgot úgy értem, hogy a kis plüss ott van az éjjeliszekrényen vagy ha elmegyünk nyaralni akkor az is jön velem. -Kis Oikawa Tooru plüss :) -


A Disney mesék pedig azért tetszenek, mert aranyos és sok tanulság is van benne szerintem. Az ilyen öngyilkos osztag meg társai filmektől kiver a víz. Személyes kedvencem az Egyiptom Hercege :)



2016. aug. 17. 21:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igazából úgy nagyon semmit. Nem zavar, de nem is rajongok érte. :)
2016. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolnám, hogy az Egyiptom Hercege nem Disney.

De amúgy aranyos.

2016. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen, nem Disney, de nem írtam oda, hogy az :P Szeretem a Disneyt emellett az Egyiptom Hercegét :)
2016. aug. 18. 16:47
 14/17 anonim ***** válasza:
14%
Hogy plüssel alszik nekem konkrétan nem baj,de a mesék az már gáz
2016. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Az olyanok kúrnak a legjobban 😁
2016. aug. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
31%
Szeretethiány. Őszinte szülői szeretet nem nyilvánult meg az életükben. Sokszorta karrierista szülők gyermekei.
2016. okt. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj utolsó, de én teljesen olyan vagyok, mint a kérdező, pedig rengeteg szeretetet kaptam a szüleimtől, és egyáltalán nem karrieristák.
2016. okt. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!