Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok! Melyik Disney Hercegnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik Disney Hercegnő tetszik, melyikkel feküdnétek le? :D

Figyelt kérdés

!!!LESZBIKUS KATEGÓRIA!!! Tehát CSAK LÁNYOK válaszát várom! :D


A heteró kategóriában összefutottam párszor ezzel, vagy éppen hasonló kérdéssel, gondoltam nyissunk itt is egy ilyen kérdést :P :)


Akinek nincs ilyen disney hercegnője, az legyen szíves, ne írja be, mert nem ez a kérdés :D


2016. febr. 13. 00:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Miraculos katicabogárral...Jah,hogy az nem hercegnő (De Disney) :/ Nem baj akkor is kinyalnám!
2016. febr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rihannával. Ő meg nem Disney, de viszont hercegnő ;-) Szintén szétnyalnám;-)
2016. febr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem holmi hercegnőkre nyáladzok plezs. Ruby Rose az istenkirálycsászár(nő) a szememben.
2016. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, akkor köszönöm szépen, hogy mindenki a kérdésre válaszolt :D Hülyeség volt megtenni ezt a lépést, kicsit elhúzva a humor felé a dolgot x)
2016. febr. 13. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Pocahontas és Mulan, nekem ők a kedvenceim. A többi túl "csillogó", tipikus hercegnős, valahogy néha inkább az elkényeztetett lányokra emlékeztetnek, de ez kinek mi. :)
2016. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
frozen
2016. febr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Frozenből Anna és Elsa is... meg Tangled Rapunzel... még ha rajzfilmfigura kell, akkor tudok mondjuk mondani rohadt sokat, csak nem Disney.
2016. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Pocahontas az én nagy szerelmem!!! <3 :)
2016. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első számú egyértelműen Leia Organa, és nem csak a bikini miatt. (a Star Wars-t megvette a Disney, szóval Leia Disney hercegnő)


De jöhetne Mulan, Kida, Elsa, és Tiana is.


25/L

2016. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem Csipkerózsika :D Meg az Arielből a gonosz nőci, mikor átváltozik olyan szép fiatal lánnyá...Bár ő nem hercegnő..de akkor is jól néz ki :D
2016. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!