Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a hibás én vagy öcsém?

Feketeruhasember kérdése:

Ki a hibás én vagy öcsém?

Figyelt kérdés

Összevesztem öcsémmel a következő miatt.


Utaztunk én vezettem. Hosszú út volt tankolni kellett, öcsém mondta ő iszik egy kávét és hogy én kérek e, mondom persze jöhet nekem is. Megállunk én nekiállok tankolni, ő addig bemegy rendezni a kávét. (Időeltérés miatt ugye külön fizettünk.) Én vettem még egy védőgázas szendvicset, egy ásványvizet és egy csokit szóval eléggé tele volt a kezem míg vártam az előttem állóra. Öcsém is ott állt a két kávéval a kezében, oda akarta adni, én meg mutattam hogy tele a kezem, nem tudom megfogni. Vártam tovább a soromra, öcsém mögöttem várt így már nem láttam, egyszer csak kinéztem az ablakon és láttam hogy már a kocsiban ül. Mikor végeztem a fizetéssel mentem ki a kocsihoz, beszálltam és elindultunk. Kb 2km után kérdezem hogy oda tudja e adni a kezembe a kávémat? Cinikusan néz rám és közli hogy hát ő azt lerakta nekem a pultra amikor fizettem...Mondom de bakker, nálad volt te vetted, miért nem hoztad ki a tieddel együtt? Aztmondja hogy ő azt nagyon nyomatékosan rakta oda és azt is figyelte hogy épp arra nézzek és lássam..De mondom miért nem szólsz akkor? Aztán még neki állt feljebb hogy mekkora gyökér vagyok. Elmondtam neki hogy én nem is gondoltam rá hogy ő azt oda lebassza nekem hiszen oda akarta adni és tele volt a kezem, így gondoltam vagy nekemadja ami nem ment vagy akkor kiviszi, eszembe nem jutott hogy odarakja a pultra, amin nyilván elég sokminden van, de abból a sokból én csak a saját cuccomra figyelek és közben kotorok a pénztárcámban.

Jól össze is vesztem vele. Nekem ez a véleményem amit írtam, ti mit gondoltok?


2016. aug. 18. 19:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves én 22.
2016. aug. 18. 19:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy mindketten hibások vagytok ilyen piti dolgon összeveszni.
2016. aug. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld, jöhetnék még válaszok.
2016. aug. 18. 20:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Bakker most látom mit írtál. A kérdés nem az hogy hibásak vagyunk e abban hogy összevesztünk, hanem hogy a konkrét eset kinek a sara és ilyenkor kinek adnál igazat?
2016. aug. 18. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
ez ilyen szerencsétlenül jött ki, sztem se hibás senki
2016. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Pont azt akartam mondani hogy nem érdekes hogy ki a hibás, mert ez tényleg egy olyan kicsi dolog. Ha most neked azt mondom hogy persze hogy neked van igazad (direkt nem mondom) akkor az lesz benned hogy hát hogy lehetett ilyen te vagy a felsőbbrendű. Akaratod ellenére is ezt fogod gondolni mert megerősítettek. És ez csak további összeveszést fog eredményezni rossz esetben.


Ezért mondtam hogy mindketten hibások vagytok, hogy rájöjj, hadilábon álltok ahelyett hogy nem veszekednétek inkább.

2016. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De félreismersz mert ez már régen volt csak eszembe jutott azóta minden rendben. Csak kérdezem hogy ki volt a hibás úgyhogy nyugodtan mondjad, mert már nem forró a talaj csak utólag kíváncsi vagyok ki felé dőlt a mérleg..
2016. aug. 18. 21:01
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez már vagy 1,5 éve volt.
2016. aug. 18. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs hibás, szerencsétlen helyzet. Ő nyomatékosan odarakta, de nem szólt, te meg nem láttad. Ő nem tehetett róla hogy nem láttad, te nem tehettél róla hogy nem láttad (gondolom).
2016. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy nyomatékosan odarakta azt csak ő mondta.. Akkor szólt volna hogy "Figyi itt a kávéd.." Ezt ő sem tagadta hogy nem szólt semmit. Azzal érvelt hogy ő nézte a szemem hogy én merre nézek, de szerintem gáz volt ezt mondani, ez elég gyenge. Láthatok én az asztalon kezeket meg poharakat ha nem látom ki az és különben is mássla vagyok elfoglalva és az agyamba is az a kép ég bele hogy ott áll a kezében a két kávéval és még mondom is neki hogy nem tudom vinni és ennek ellenére is lerakja.
2016. aug. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!