Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is rosszul élem...

Szerintetek is rosszul élem az életem?

Figyelt kérdés
A családom, az idősebbek, és szinte mindegyik volt varátnőm ezt mondta. 27/f vagyok. Külföldön dolgozok, sokat keresek, amiből már vettem itthon egy hogy is hívjam.. "agglegény lakást". Nem nagy lakás, de ha hazajövök se vagyok ott sokat. Vettem egy landrovert, és van egy lakókocsim. Komoly kapcsolatom nem nagyon volt, a leghosszabb is mmásfél év volt. Rengeteg ismerősömnek már gyereke van, vagy menyasszonya. A legjobb barátomnak is. Én nekem ez nincs, de járom a világot és élvezem. Télen snowboardozok mindenfele, nyáron nyaralok szintén mindenfele. Természetesen sosem egyedül. Mindig azzal megyek akinek éppen van szabadnapja. A családom azt mondja nem vagyok elég komoly, kéne már gondolkoznom a család alapításon. De én így élvezem az életem. Szerintetek ez rossz?

2016. aug. 19. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj a te életed, a te boldogságod...

Én nem élném így az életem, mert én másra vágyom, de ha te így vagy boldog akkor élj így :)


23F

2016. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

te élvezed a többiek meg le vannak sz@rva.


Nem mindenkinek a gyerekvállalás az életcélja meg a hobbija.

2016. aug. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én teljesen megértelek kedves kérdező :)) ha így jó neked éld így az életet, én nekem is ugyan ez a véleményem amúgy, szerintem jól teszed hogy nem kötelezed el magad és járod a világot :) és szerintem abszolút nem rossz :) az sokkal rosszabb lenne ha öregkorodra megbánnád hogy nem mentél el sehova ahova szerettél volna, mert elkötelezted magad. attól mer másnak van neked nem kötelező hogy legyen :)
2016. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ettől még nem vagy komolytalan, én sem akarok családot alapítani később, bár egy barátnő jó lenne, akivel összebújhatnék és egyéb ilyen dolgok. Egyébként teljesen jól csinálod, mert nem szórod el minden szarra a pénzt, hanem tudsz gazdálkodni.
2016. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Légy az aki lehetnél, élj úgy ahogy szeretnél"


Ha élvezed, akkor ne halgass másokra.

2016. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 19. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!