Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valóban rosszul alakult az...

Valóban rosszul alakult az életem?

Figyelt kérdés

A szüleimmel sosem volt jó a viszonyom, mert kiskorom óta bántalmaztak, még el nem költöztem.

Nem akarom ide részletezni, mert már korábban leírtam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__6..

Utána külföldre költöztem a barátommal. Neki van állása, én munkát keresek. Suliba már felvettek.

Otthon elég szegényen éltünk, most már jobb.

Tegnap sajna elutasítottak egy munkahelyen, gyakorlat hiánya miatt.

Erre egy barátnőm megjegyezte, hogy fura, milyen rosszul alakult az életem.

Én nem látom annak. Van kapcsolatom, van hol laknom, lehetőségem tanulni, fiatal vagyok, szép, más nem kell.

Hogy anyagilag kicsit össze kell húznunk magunkat, az rendben van.


Lehetséges, hogy a szüleim mégsem rontották el a nevelésem, ha sose láttam úgy, hogy rossz az életem?


20l


2014. okt. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez azt jelenti, hogy optimista a gondolkodásod.Ami nagyon jó!!!És ne feledd, még csak 20 éves vagy, még az egész életed és rengeteg lehetőség előtted áll.És kitartással, szorgalommal nagyon sokra viheted!!Annyit javasolhatok még, hogy csak olyan emberekkel barátkozz, akik pozitívan hatnak rád, felfelé húznak, biztatnak.
2014. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Rosszul?!Ne viccelj,nekem ennél ezerszer rosszab,szóval örülhetsz!

19 éves lány

2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elolvastad mindkettőt?


Attól, hogy a Tied rosszabb, az enyém még nem lesz jobb, ez nem viszonyítás kérdése. Ez teljesen egyéni.

2014. okt. 30. 19:27
 4/7 anonim ***** válasza:

"Valóban rosszul alakult az életem?"


Még el sem kezdődött igazán.


A barátnőd(?) inkább irigy. Majd találsz munkahelyet, suliba jársz, minden lehetőséged meg van a jövőre nézve.

2014. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát bizony nem túl biztató, hogy a barátodra vagy utalva. Nála laksz, ő tart el, stb..

Talál egy másik macát, akkor hova mész? (Persze, most még biztos vagy, hogy ő a nagy Ő...)

2014. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"egy barátnőm megjegyezte, hogy fura, milyen rosszul alakult az életem. " Ezt mire értette?Mert külföldön vagy,mert nem bánt már senki,mert nem vettek fel dolgozni???Nem értem!
2014. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pozitív a hozzáállásod,mindenben a jót látod és keresed a lehetőséget a fejlődésre. Maradj ilyen,igen a szüleid megkeseríthették a gyerekkorodat,de fiatal vagy és a nagybetűs élet még csak most kezdődik.Sok sikert és kitartást kívánok.
2014. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!