Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen elcseszett?

Miért vagyok ilyen elcseszett?

Figyelt kérdés

Na szóval a helyzet a következő:

20 éves vagyok,egyetemista. Kb 185 cm(vagy nagyobb) magas vagyok,de nem vékony,hanem mezomorf(atléta termetű),szóval előnyös testű,sokak szerint jóképű vagyok(már két-három fiú is mondta rám,ezen kívül a volt általános iskola legjobb csaja is(nem értette,miért nem használom ki),az utcán ha ránézek egy lányra,általában elmosolyodik. Volt,hogy a villamosra felszállva egy lány rajtam felejtette a szemét(méghozzá egy szép lány)és le sem vette rólam amíg le nem szálltam. Egyszer a zebra előtt várva oldalra néztem és láttam,hogy két csaj megy a jobb oldali irányba tőlem,közben meg vannak fordulva,engem néznek folyamatosan és beszélgetnek(gondolom rólam). A volt kolimban 4 lánynak is tetszettem. Nem egyszer volt,hogy az utcán megbámultak elég határozottan,volt,hogy egy elég lány úgy bámult meg(miközben mosolygott tátott szájjal),hogy vele volt a barátja,aki úgy nézett rám mint aki meg akar ölni :D. Ha végigmegyek az utcán,mindig van kb 4 olyan csaj(még ha a környék nagyjából ki is van halva),akik mosolyognak,miközben a földet nézik(na jó ilyenkor nem 100 % hogy miattam,de elég valószínű). Még tudnék ilyenekről regényt írni,de a lényeg,hogy ezek ellenére mégis önbizalom hiányos vagyok,miért?



2016. ápr. 11. 03:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ez nem önfényezés volt,csak leírtam ami az igazság.
2016. ápr. 11. 03:43
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Jaj te nem a vargasanyesz vagy?
2016. ápr. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem :D
2016. ápr. 11. 04:33
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
lehet azt nézik,mennyire elcseszett vagy.
2016. ápr. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Lehet kiskorodban nem kaptál elég elismerést, vagy lelkileg leamortizáltak. Vagy ha van testvéred, akkor lehet miatta, mert nem érzed elég jónak magad mellette. Csak érezd jól magad a bőrödben, ês ne érdekelne, mások mit gondolnak, mivel aki önbizalomhiányos, az hajlamos a megfelelési kényszert... Légy önmagad!:)
2016. ápr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most ezért biztos sokan le fognak pontozni, de ettől függetlenül ez a véleményem.


Szerintem te nem vagy önbizalomhiányos, hanem elhiszed (abban az értelemben, hogy ha azt mondják, jól nézel ki, akkor elhiszed a másiknak) / tudod magadról, hogy jól nézel ki, és csak megerősítést vársz másoktól. Abból, amit leírtál, ezt veszem ki, én is ugyanilyen voltam. Ez nem gond, az emberek vágynak az elismerésre, de vigyázz, könnyen el lehet taszítani másokat az ilyennel.

2016. ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
* megerősítést, dicséretet vársz másoktól
2016. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,ment a zöld kezecske :D
2016. ápr. 11. 06:57
 9/14 A kérdező kommentje:
De csak részben van igazad,mert tényleg nem értem,miért vagyok önbizalom hiányos,igen egy kicsit megerősítést várok,de csak azért,hogy tudjam tényleg az vagyok-e.
2016. ápr. 11. 06:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, köszönöm! :)

Pozitív dolog, ha valaki felismeri a "hibáit". Én azt mondom neked, légy büszke arra, ha jól nézel ki, jóvágású vagy. Használd erényként. Szép napot neked!

2016. ápr. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!