Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyám pszichikai sokkban tart...

Anyám pszichikai sokkban tart minket?

Figyelt kérdés

Az anyám egy borzasztóan erőszakos ember, nem fizikailag, hanem mentálisan. Ha bármi apró hibát vétek ami őt idegesíti (pl kilöttyen egy kicsi víz a padlóra, természetesen automatikusan feltörlöm) akkor valami észvesztő ordibálásba kezd. olyanokat mond,(illetve ordít) hogy menjek a büdös pi@@ába és beleveri a fejemet a betonba stb. Apróságok miatt olyan elemi és mélyrőljövő rosszindulat jön belőle, hogy néha csak lesek. Van amikor összeveszünk, mert nem bírom, hogy ne szóljak ezekre vissza, de én nem ilyenekkel dobálózom. A munkahelyén is szekálják, legalább is ő azt mondja, h bántják a munkahelyén ok nélkül stb. Szerintem ez nem igaz, szerintem a munkatársaival is olyan fellengzős és agresszív mint velem, de ő ezt nem vallja be.

Kiskoromban is ugyan ilyen volt, csak akkor még fizikailag erősebb volt így simán ide-oda vonszolt, leginkább a fürdőszobába, a kádba nyomta a fejem és hideg vízzel jó durván leöblítette a fejem. Ez pl akkor volt, ha 4-5 évesen hisztiztem, vagy olyat csináltam ami nem tetszett neki.

Fogalmam sincs, hogy miért ilyen velem, nem csinálok semmi rosszat, nem iszom, nem bandázom stb.

A bátyámurammal már jóval kedvesebben, szelídebben beszél, még akkor is ha nagyon felbosszantja, igazából sok mindenkinek jópofáskodik, de velem és a húgommal ha olyan hangulatban van úgy beszél és viselkedik mintha leprások lennénk vagy nem is tudom. A húgom is jó gyerek, szorgalmas, jó tanuló, nem jár bulizni, inni stb. Szóval tényleg fogalmam sincs miért ilyen velünk.



2016. aug. 20. 23:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy nem iszik, vagy ilyesmi, normál család vagyunk, illetve lennénk ha ez nem lenne.
2016. aug. 20. 23:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt megnyerted 😞. Borzalmas. Valószínűleg egy gyereket sem kellett volna vállalnia, nemhogy hármat. Besokallt. Mivel ő nem fogja elismerni,h gond van vele, sokat nem tehetsz. Költözz el minél hamarabb, és nagyon figyelj majd,h te ne ilyen anya legyél. Sajnos irtó nehéz levetkőzni az otthonról hozott mintát, még akkor is, ha tudod,h az rossz.

Mi van a család többi tagjával? Nagyszülők, apuka? Mit szólnak hozzá?

2016. aug. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Az anyám egy borzasztóan erőszakos ember, nem fizikailag, hanem mentálisan."


- " beleveri a fejemet a betonba stb."

- "a kádba nyomta a fejem és hideg vízzel jó durván leöblítette"



.... azért fizikailag sem piskóta!!!

2016. aug. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ideje visszaadni
2016. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,jelenleg hány éves vagy?

Nagyon sajnálom ami történt veletek,kitartást!

2020. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!