Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichoterápiás foglalkozásról...

Pszichoterápiás foglalkozásról milyen tapasztalataid vannak?

Figyelt kérdés
2016. aug. 21. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Kifejezetten rossz tapasztalataim vannak, legalábbis a magánpszichiáterekkel. Az a fontos nekik, hogy minnél több pénzt bekaszírozhassanak tőked és hogy feltétel nélkül elhidd: csak az segíthet amit ők mondanak (illetve az, ha hozzájuk elmész és ott ülsz egy óráig a semmiért)! Többet ér, ha abból a pénzből inkább elmész bulizni, kirándulni, mittudomén hová, bárhová csak ne oda. És nem mondanak semmit sem, nem adnak tanácsot és ha szólni mersz ez miatt, akkor Te vagy a rossz, aki bekeköt mindenben és a végén még rád fogják a világ összes bűnét. Egy elég aljas, pénzéhes társaság, úgyhogy én inkább ez helyett az alkoholt választottam, mert az egyben minden: barát, pszichiáter és gyógyszer is. És olcsón hozzá lehet férni akárhol.
2016. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én pszichológushoz jártam. Pozitív tapasztalataim voltak.

Pesten is kipróbáltam, az se volt rossz, de gyógyszeres kezelést akart nekem.

2016. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlatos előtte lecsekkolni, hogy nem-e véletlen egy kókler vezeti. Ha okés a "vezető", akkor elvileg sikeres tud lenni, de ha egy kókler, akkor az csak árt, szóval vigyázva a dologgal.
2016. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!