Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasikent hany evesen kell...

Pasikent hany evesen kell odafigyelnj arra hogy ne csusszon ki a labam alol a fold?

Figyelt kérdés

27eves vagyok, mondjuk eleg fejletlen ahhoz kepest. A fejem pl nagyon gyerekes es nem a cuki modon, hanem teljesen nonszexi. Ja es ennek tetejebe az alkatom is nyeszlett, fogaik ossze vissza alllnak, magas es zsiros a homlokom, gyenge a hajam, tehat sosem volt meno frizuram.


21 eves koromig not nem lattam, azota szamitasaim ha nem csalnak akkor 22 nővel voltam, mondjuk ebbol csak nehany volt turheto.

Voltak tartos kapcsolataim is, most pl januar ota egyutt vagyok egy lannyal, aki mar az osszekoltozest eroltetne es a gyerekvallalast emlegeti fel.

Az a problema hogy nagyon nehezen talalok olyan not akitol meg eppen nem hanyok es velem akar lenni. A mostani baratnomet (velem egyidos) is majdnem 3 ev kuszkodes utan talaltam soksok szovevenyes veletlen folytan, nekem nem olyan egyszeru a dolgom, mint a szep fiuknak h elmennek inni es a farkukra pordult olyan csaj akirop en csak almodhatok.


Mert nekem mar az is elerhetetlen h a lanynak lapos hasa legyen es szeressen szexelni ja meg ne legyen lapos a mellkasa.


Sajnos a mostani baratnom még vekony de hizasra hajlamos es sajnos nem fog neki jol allni az mar most latszik...sajnos melle sincsen es "nem baszos"...ami azert eleg rossz dolog :(


A 3 evvel ezelotti akkor 20eves baratnomet lesem a neten kutakodom utana, mert az a lany pl szeretett dugni pedig velem vesztette el, fitt volt meg minden. Csak nem lettem szerelmes belé.


Es nagyon faj nekem h egyetemi eveim elteltek sehogy, sajnos bme-re jartam ahol nem voltak nok, csak tanulassal szopas. Meg kocka tarsasag. Persze a jokepuek ott is dugtak.


Tehat ez a par limlom no lenne a fiatalkori nemi eletem? Pedig ezek utan is mennyit kuszkodtem...jartam bulikba, gornyedtem tarskeresokon es probalkoztam a vegtelensegig h talaljak noket magamnak.


Es persze sosem erhettem el azt a kis keveset sem, amit akartam. Es mindig olyannal kell lennem akikkel csak elvagyok. Mondjuk még ez sem opcio mert a vegen majd kapok a nyakamra egy gyermekaldast. Aztan vege a legeny eletnek.


Nekem azt mondtak h nem kestem le semmirol...ahaaaa....hat nem ugy vettem eszre.....30evesen ugy fognak kezelni mint egy 30evest sajnos olyankor nem szamit h mar csak kulsore sem nezek ki mondjuk valami lemaradt 14 evesnel.


Amikor fikazni kell akkor gyereknek neznek az emberek de ha felelossegekrol van szo akkor rogton mindjart 30vagyok mindenki szemeben.


Pedig en csak azt szeretnem ami a jokepueknek ingyen jar.


Napok ota csak nosztalgiazom, mondjuk a legitobbi baratnomert csak 8honapig kellett lejarnom bulikba es probalkozni, mire talaltam egy lanyt akinek kelllek es nekem is tetszik. Sajnos nincs ilyen erofeszitesre tobbszor lehetosegem mert munkahelyre kell jarnom.


Es felek hogyha kidobom a mostani lanyt akk 30eves korom elott mar tenyleg nem lesz senkim utana meg jon a lejto


2016. aug. 21. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Te a leírás alapján nem gyerekes vagy hanem rohadtul undorító és iszonyat ostoba. Egyedül fogsz megrohadni, mert neked ez jár, így helyes. Normális nőnek nem kell ilyen selejt mint te vagy.
2016. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Jaj ezt mar sokszor hallotta...UNCSIIII


sajnos mem fog rajtam ez a primitiv ráolvasás


Eleg gagyi vagy h csak ennyi telik toled

2016. aug. 21. 23:32
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell neked topmodell, ha egy nonszexi, nyeszlett, csáléfogú, zsíros bőrű, gyér hajú valaki vagy? Hogy lehet valaki ilyen undormány, hogy ilyet ír, hogy "nem baszós" a nője?


Nem érdemled meg a konyhásnénit sem.

2016. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ha egy nonek van mellle es lapos a hasa az topmldell?


Nem tudtam bocsi


Gondolom mimdenkinek jo a nagy hasu no

2016. aug. 21. 23:33
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
De te meg egy nyeszlett szar vagy.
2016. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Megis tudok valamit ha ingyen lettek noim
2016. aug. 21. 23:35
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a kérdés?


"Pasikent hany evesen kell odafigyelnj arra hogy ne csusszon ki a labam alol a fold?"

Ha ez, akkor a hosszú monológ értelmét nem értem. Pasiként és nőként is egész életünkben figyelni kell a dolgokra.

2016. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Aha, és a nőid közül hány volt felfújható? 21 és fél?
2016. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen es a maradek volt a nagymamad :(
2016. aug. 21. 23:41
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

27 éves vagy, de külsőre 14-nek is kinézel állításod szerint. Na, most jövök én a képbe, mert szerintem a gondolkodásod is leragadt egy tinédzser szintjén. Össze-vissza sajnáltatod magad, hogy mennyit kell küzdened egy lányért, és még így sem mindig álmaid nőjét találod meg. A kis történeted alapján úgy gondolom,hogy te 27 éve abban a tudatban élsz, miszerint neked csak a kinézeteddel van gond. Ehhez kreáltál magadnak ilyen elferdített magyarázatokat, hogy a "BME-re csak fiúk járnak". Ez nem mentség!

Na igen, a lényeg! Nem a külsőd az akadály az ismerkedésnél, hanem az, hogy egyszerűen semmibe veszed a nőket. Mintha csak egy lyukból állna egy lány és kész. Folyton csak a szexről beszélsz, de a családalapítás gondolatától meg kiráz a hideg. Komolyan mondom, hogy ha neked egy lánnyal való kapcsolatban a szeretkezés a legfontosabb, akkor neked tényleg nem való kapcsolat. Kicsit semmibe nézed a női nemet.....

A hozzáállásodon kellene változtatni!

2016. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!