Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban érdemes kigyúrnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban érdemes kigyúrnom magamat 158 cm magas pasiként?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon alacsony vagyok kis töpszli a becenevem. Talán emiatt régóta nincs már csinos barátnőm.

Haverok szerint gyúrjam ki magamat és csomó felső kategóriás nő áll majd elém sorba. Érdemes ennyi munkát energiát belefektetni.


2016. júl. 30. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ne a nők miatt hanem önmagad miatt fektess bele energiát...


23/F

2016. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Amíg másnak akarsz megfelelni, addig tökmindegy, mit csinálsz.
2016. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

Inkább szálkás legyél, mint nagyon izmos, mert a sok izom miatt még kisebbnek látszol.

Önmagad miatt tedd, ne a nők miatt.

2016. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nőt szeretnél és ennyi fölös energiád van, akkor tényleg ne a gyúrásra menj rá. 158 cm kigyúrt pali szerintem semmivel sem vonzóbb, mint egy nem kigyúrt. Nálad már nem ez fog számítani, inkább legyél sikeres. Tanul, fejleszd magad stb., vagy menj rá a pénzre. Nem nagyon látok más esélyt sajnos. Esetleg egy még nálad is alacsonyabb nővel próbálkozz.
2016. júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
158 centisen legfeljebb akkor lehet nőd, ha tele vagy pénzzel.
2016. júl. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Magadnak akarj megfelelni, ne másnak. Lehet nőd 158 centisen, ha nem is felsőkategóriás, mert nem vagy éppen egy Bernie Ecclestone, sem egy Prince, de azért lehet jó csajod. A jó hír az, hogy kigyúratlanul is, csak legyél normális, egész ember, nem komplexusos, olyan, akinek jó a társasága.
2016. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog segíteni a gyúrás ilyen szempontból, sorba állni meg főleg nem fognak neked soha 158 cm-es magasságoddal, ilyen sose lesz, ezt szerintem tudod te is.


Elhízni viszont tényleg nem kéne, mert attól még alacsonyabbnak tűnsz majd.


Optikailag javíthatsz kicsit a látványon, ha jól válogatod össze a ruháidat, cipővel is lehet csalni pár centit, de ne vidd túlzásba, mert az ciki.


Ilyen esetben a személyiségeddel és egyéb ilyen dolgokkal kell elvarázsolnod a csajokat.


Sajnos ez valahol paradoxon is, mert nem olyan gáz az alacsony termet, ha amúgy rendben vagy és önbizalmat sugárzol, de közben alacsony férfiként jól tudom, hogy az alacsonyság folyamatosan nyírja az önbizalmat. De törekedni kell rá.


Barátnőd lehet, de a sorbanállós dolgot felejtsd el. És a csaj szintjét is jól kell belőni, ne akarj elérhetetlen dolgokat, jó lesz egy közepes csaj is.


Ezek az én tanácsaim.

2016. júl. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hard truth: ezzel a magassággal csak olyan csajod lehet, akinek nem számít a külső, vagy akinek esetleg ez a fétise (van egy-két ilyen is, de nyilván nagyon ritka).

Ha nem vagy magad alatt, és van kitartásod, az jó dolog, de én a helyedben nem a gyúrásra mennék rá, mert te a kinézeteddel sosem fogsz kitűnni, mással kell vonzalmat keltened (ezzel nem akarlak lebeszélni a gyúrásról, de csak akkor csináld, ha magadtól is akarod, mert a párkeresésedben szerintem nem oszt, nem szoroz).

Én a helyedben az energiáimat arra fordítanám, hogy jó egzisztenciát teremt, jó bevételem legyen. Ha jól felépíted az életed, biztos hátteret tudsz felmutatni, illetve vezető pozíciót töltesz be, azzal már elérheted, hogy egy szebb nő foglalkozzon veled, és ha szerencséd van, akkor meg is szeret.

2016. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*teremtsek
2016. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A testünkkel foglalkozni kell, mindegy hány cm vagy....

De ne nők miatt tedd...

Tuti, hogy Te is az a pasi vagy aki a 170 cm- től magasabb nőket szeretnéd elérni.

2016. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!