Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pasikent hany evesen kell...

Pasikent hany evesen kell odafigyelnj arra hogy ne csusszon ki a labam alol a fold?

Figyelt kérdés

27eves vagyok, mondjuk eleg fejletlen ahhoz kepest. A fejem pl nagyon gyerekes es nem a cuki modon, hanem teljesen nonszexi. Ja es ennek tetejebe az alkatom is nyeszlett, fogaik ossze vissza alllnak, magas es zsiros a homlokom, gyenge a hajam, tehat sosem volt meno frizuram.


21 eves koromig not nem lattam, azota szamitasaim ha nem csalnak akkor 22 nővel voltam, mondjuk ebbol csak nehany volt turheto.

Voltak tartos kapcsolataim is, most pl januar ota egyutt vagyok egy lannyal, aki mar az osszekoltozest eroltetne es a gyerekvallalast emlegeti fel.

Az a problema hogy nagyon nehezen talalok olyan not akitol meg eppen nem hanyok es velem akar lenni. A mostani baratnomet (velem egyidos) is majdnem 3 ev kuszkodes utan talaltam soksok szovevenyes veletlen folytan, nekem nem olyan egyszeru a dolgom, mint a szep fiuknak h elmennek inni es a farkukra pordult olyan csaj akirop en csak almodhatok.


Mert nekem mar az is elerhetetlen h a lanynak lapos hasa legyen es szeressen szexelni ja meg ne legyen lapos a mellkasa.


Sajnos a mostani baratnom még vekony de hizasra hajlamos es sajnos nem fog neki jol allni az mar most latszik...sajnos melle sincsen es "nem baszos"...ami azert eleg rossz dolog :(


A 3 evvel ezelotti akkor 20eves baratnomet lesem a neten kutakodom utana, mert az a lany pl szeretett dugni pedig velem vesztette el, fitt volt meg minden. Csak nem lettem szerelmes belé.


Es nagyon faj nekem h egyetemi eveim elteltek sehogy, sajnos bme-re jartam ahol nem voltak nok, csak tanulassal szopas. Meg kocka tarsasag. Persze a jokepuek ott is dugtak.


Tehat ez a par limlom no lenne a fiatalkori nemi eletem? Pedig ezek utan is mennyit kuszkodtem...jartam bulikba, gornyedtem tarskeresokon es probalkoztam a vegtelensegig h talaljak noket magamnak.


Es persze sosem erhettem el azt a kis keveset sem, amit akartam. Es mindig olyannal kell lennem akikkel csak elvagyok. Mondjuk még ez sem opcio mert a vegen majd kapok a nyakamra egy gyermekaldast. Aztan vege a legeny eletnek.


Nekem azt mondtak h nem kestem le semmirol...ahaaaa....hat nem ugy vettem eszre.....30evesen ugy fognak kezelni mint egy 30evest sajnos olyankor nem szamit h mar csak kulsore sem nezek ki mondjuk valami lemaradt 14 evesnel.


Amikor fikazni kell akkor gyereknek neznek az emberek de ha felelossegekrol van szo akkor rogton mindjart 30vagyok mindenki szemeben.


Pedig en csak azt szeretnem ami a jokepueknek ingyen jar.


Napok ota csak nosztalgiazom, mondjuk a legitobbi baratnomert csak 8honapig kellett lejarnom bulikba es probalkozni, mire talaltam egy lanyt akinek kelllek es nekem is tetszik. Sajnos nincs ilyen erofeszitesre tobbszor lehetosegem mert munkahelyre kell jarnom.


Es felek hogyha kidobom a mostani lanyt akk 30eves korom elott mar tenyleg nem lesz senkim utana meg jon a lejto


2016. aug. 21. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Háát a leírtak alapján neked örökké elérhetetlen marad a lapos has nagy mell kategória.A valamire való lány a belsőre megy de nem hagyja figyelmen kívül a külsőt sem.Ahogy fogalmaztál azt vettem ki a szavaidból,hogy kezdesz a menthetetlen kategóriába tartozni és ez ellen nem is akarsz semmit tenni.Szerintem maradj a mostani barátnőddel,úgy legalább nem jön a lejtő 30után. :)
2016. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha normális, szép, igényes nőt szeretnél magad mellett tudni, akkor te is legyél normális, igényes és adj magadra. Lehetetlent kívánsz, ha a külsőd és a személyiséged nem ér fel addig a szintig. Ez olyan, mint amikor akarsz venni egy Ferrarit, de csak Suzukira van pénzed... Érted?! Nem siránkozni kell és várni a sült galambot a szádba, hanem tenni érte. Ha ilyen egyszerű vagy, mint a fenti mondataid, akkor ne várd a jót, mert csak azt kapod, ami ennyiért jár. 30 évesen nem a legény életen kéne gondolkodni hanem fel kéne nőni a korodhoz. 30 alatt lehetsz legény, minden nap lehet más nő az ágyadban, de ennyi idősen már azon kéne gondolkodnod, hogy hogyan legyél felnőtt férfi, aki nem csak dugni akarja a nőket.
2016. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sorry, most látom, hogy 27 vagy.. Nos, ebben az esetben is ideje felnőni, készülj fel az igazi férfiak életére barátom, mert az nem csak a szexről szól..
2016. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Hát igen.... Nem mindenkinek jár az az adottság, ami másoknak a FÉL életét mutatja. Képzeld csak el: van egy páva gyerek, egészen kúrogatja azt a 300 nőhet amit 20 év alatt összesített, ellenben van egy FÉÍFI, aki a 25 év alatt kitapastalta hogy mennyire tud kapcsolatban érvényesülni, milyen egy kapcsolat, és egy FÉRFINAK lesznek gyerekei, szerető boldog felesége, (akivel 2 naponta szexelhetsz). Van egy ismerősöm, aki 140 kg, maga 180 cm-rel, szóval fizikailag teljesen a béka segged alatt van. Ám de... Az utcákon sétálva mindig más-más bombázóval látod, mert olyan jó társaság, sok ismerőse van, és a városban "menő" gyerek. Nem kell feladatod a TESTED miatt. Gondolj bele, ha vicces vagy és szeretnek veled beszélgetni, akkor murvás nincs még itt az idő húzni. Mert szerintem egy 27 éves ember nem adja fel csak úgy.. (kivéve ha Molnár Krisztián vagy)
2016. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14-es jó,hogy mondod!Mostmár mindent értek:

A kérdezö 14 éves és Molnár Krisztiánrol beszél vagy maga Ö az. XD

2016. aug. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem először is magadon változtass.

Csináltasd meg a fogaidat, mert a ronda fognál nincs gusztustalanabb. Vagy fogszabályzó vagy protkó.

Kezeltesd a bőrödet és menj el egy rendes fogdrászhoz aki megcsinálja a hajadat.


Nem tudom te hogy vagy vele de nekem jobb egyedül mit egy olyan férfivel akit nem kívánok és nem az esetem. Először is változtass magadon, utána lesz jobb nőd.


23N

2016. aug. 22. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Te mit tudnál nyújtani egy szép, lapos hasú, nagymellű lánynak, amiért érdemes téged választania egy jóképű srác helyett?

Na ezen gondolkozz el!

A barátnődért meg tedd össze a kezed, mert ha ez a véleményed róla, hogy "még éppen nem hánysz tőle" (és ezt biztos érezteted is valamilyen módon), és ennek ellenére veled akar lenni, akkor te egy nagyon szerencsés ember vagy.

2016. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kamu a kérdés vagy a kérdező tényleg ennyire retardált, ez a két opció van...
2016. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!