Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok túl beszédes pasiként, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

nem a megnyíltságon múlik vagy sem, szimplán nehezen megy. Vannak közelebbi barátaim, náluk nem ez a helyzet. Kisgyerekként is csendesebb voltam.


A gond az, hogy "randiztam" ma, aranyos vagyok neki meg szimpi, de úgy érzi, nem vagyok rá kiváncsi... pedig igazából meg őrajta látszott, hogy "nincs itt", nem kereste a szemkontaktust, távolba nézett "gondolkodva". Mindegy, hogy lehet ezen változtatni?


2016. aug. 9. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos átérzem amit írsz (ez így vajon jel arra, hogy képes vagyok empátiára, és nem vagyok gonosz végleg?), de azt nem tudom hogy is van ez. Erőltetni nem jó, megérzik, megutálnk (tapasztalat). Bár anélkül is sajnos. Én már nem tudom mit kellene tenni.
2016. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
amúgy pasi vagyok...
2016. aug. 9. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Rengetegen fognak lepattintani még, nem is akármilyen hazugságokkal, erre jobb, ha felkészülsz. Egyébként meg randin nyomulni kell, a kedves fiúk a rangsor legvégén kullognak, és rendszerint kapásból kukába dobják őket, mert "nem elég izgalmasak". Ha nem vagy beszédes, azzal nem nagyon tudsz mit kezdeni, plusz ilyen esetekben a másik fél is sokat tud segíteni, ha akar, kérdezősködik, beszéltet téged. (A legrosszabb eset az, ha ő is némát játszik, olyankor katasztrófa az egész.) Te kifogtál egy olyat, aki erre sem volt hajlandó, jobban jártál, ha lezárta az ügyet, talán még érzelmileg is éretlen volt a csaj.
2016. aug. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy a túlzott csendességet én megbízhatatlanságként tapasztaltam. Próbáltam elindulni egy-két irányba vele kapcsolat felé, gondoskodó lenni, stb., de mégis alulrendeltségi viszonyban éreztem magam.

Ott a gond, hogy pár éve a 20-30-as főleg férfiak gyakran használják a csendességet, válaszok kerülését sakkbantartásra, illetve szadista lelki energiaszívásra, ugráltatásra. Mindenképpen olvasnod kellene többet könyveket vagy újságokat, hogy beinduljon egy kicsit a beszéded, témákra nyitottságod, mert itt éppen erről van szó.

2016. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én párom sem a szavak embere. Nincs kínos csend, attól még minden csodás... Te ilyen vagy szerintem ezzel semmi probléma nincsen. Csak találd meg a megfelelő embert. Sok sikert!:)
2016. aug. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg többet beszélni vagy kérdezgetni. Ha megy, oké, ha nem, akkor majd találsz olyan lányt, akit nem zavar.

Amúgy, én is sokszor nézek távolra, gondolkodom, hogy mit mondjak, mit ne egy randin, de attól még ottvagyok teljes mértékben! :)

2016. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!