Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálnak amiatt hogy...

Miért utálnak amiatt hogy mindig vidám vagyok? Miért olyan hihetetlen hogy nincs bennem irigység és örülök mások sikereinek?

Figyelt kérdés

Legtöbbször az embereknek már ismeretlenül is rossz a véleménye rólam, mert szerintük én minek örülök, mit járok mosollyal az arcomon mindig?! Sokan mondják a hátam mögött hogy kamu vagyok mert nincs olyan ember aki nem beszél ki másokat, aki nem irigykedik, aki tényleg mindig örül a másik sikerének akár a saját kárára is. Pedig én ilyen vagyok!

Sok mindenen mentem keresztül, gyerekkoromban sok idöt töltöttem kórházban, így megtanultam értékelni a legkisebb dolgokat is. A munkahelyemen versenyben voltunk egy kollégával egy állásért. Én rá rosszat nem mondtam, inkább dicsértem a fönökség elött mégha hallottam is, hogy ö máshogy tesz. Közben kiderült hogy gyereket várnak a feleségével, így örültem is hogy ö kapta az állást végül, nekik nagyobb szükségük lesz most arra a plusz pénzre (nekem nincs senkim) Öszintén gratuláltam neki, kapott egy kis meglepetés bulit is.

Most mindenki ellenem fordult, mert kiakadtak hogy lehet ilyen. Nem hiszik el hogy nem irigylem, azt hiszik képmutató, hazug alak vagyok. Soha nem beszéltem még ki senkit a háta mögött, ezt úgy veszik, hogy én titkolom az ellenszenvemet és inkább kirekesztenek. Van hogy ellenségek állnak össze ellenem annyira nem tudnak ezzel mit kezdeni, egyszerübb engem utálni.

Gyerekkori osztálytársam aki hátrányos helyzetben volt, mostanra menö-gazdag üzletember lett külföldön, egy gyönyörü feleséggel. Mindenki szidja a háta mögött és azt hiszik hogy mivel ugyanonnak jöttünk, ez nekik is járhatna. Én viszont büszke vagyok rá hogy ide jutott, örömmel mesélem bárkinek hogy ismerhettem, barátja lehettem egy ilyen kitartó, jó képességü embernek. Azért mert nekem nem igazán jött be az élet, miért kéne irigynek, kicsinyesnek lennem?


Miért vagyok én itthon emiatt hátrányban? Miért én vagyok a furcsa szerzet, miért nem azok akik negatívak? Gondolkodtam hogy külföldre megyek (usa) mert nyaralásaim során csak kedves (mégha csak látszat is) emberrel találkoztam.



2016. aug. 22. 13:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
A te vidámságodnál a boldogtalanság is jobb.
2017. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!