Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok azokról,...

Ti mit gondoltok azokról, akik rengeteg Stephen Kinget olvasnak?

Figyelt kérdés
Van valamilyen előítéletetek ezzel kapcsolatban?
2016. aug. 22. 17:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lesz@rom, hogy mit olvasol, de legalább addig sem a telefont nyomkodod hál' Istennek.
2016. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Jók a témák amiket kigondol, de nagyon unalmasan ír, én rengeteg könyvet olvastam már, de Stephen King szerintem nem egy jó író, nem kell letámadni a rajongóknak, magánvéleményt osztottam meg, nem gondolok semmit róluk, max annyit, hogy de jó, hogy más is olvas nem csak én. Én jobban kedvelem Dan Brown műveit, lerakhatatlanok a könyvei.
2016. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hogy aki Stephen Kinget olvas, az rossz ember nem lehet? :)


Melyik a kedvenc könyved tőle?

2016. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nincsenek kedvenc könyveim. Amibe belekezdek, azt elolvasom. Vagy jó, vagy rossz.:D A Ragyogást olvastam tőle utoljára. Eléggé jól meg lett írva, tetszett. Stephen King és Peter Straub Fekete ház című könyvét olvasom most. Na azzal már vagy három hónapja szenvedek és közben mindig más könyveket olvasok. Köszi a válaszokat:D Jöhetnek még nyugodtan
2016. aug. 22. 18:27
 15/23 anonim ***** válasza:

Stephen king-töl ezeket feltétlen olvasd el minden haláli

Minden sötét csillag sehol

A setét torony

2016. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
mivel nőt könyvet olvasni látni kb olyan szintű furcsaság mint fehér hollót látni,ezért szerintem majdnem mindegy hogy milyen könyv az.
2016. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jó fej lehet :D Amúgy milyen könyveket olvastál eddig tőle, amik tetszettek? ^^

Én nem igazán szoktam olvasni, valahogy nem tudnak lekötni a könyvek, ha bele is kezdek egybe, elolvasok max 20 oldalt, aztán soha többé ki se nyitom. Viszont egyszer letöltöttem Stephen Kingtől a Carrie-t és azt valahogy képtelen voltam lerakni :D

2016. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
ragyogás, búra alatt, carrie, joyland, rémkoppantók, tortúra, halálsoron most több nem jut eszembe:D
2016. aug. 22. 20:06
 19/23 anonim ***** válasza:

"mivel nőt könyvet olvasni látni kb olyan szintű furcsaság mint fehér hollót látni,ezért szerintem majdnem mindegy hogy milyen könyv az"


Nem ismerek olyan nőt, aki nem olvas.


Kérdező, arról, hogy Stephen King-et olvas, semmit. Arról, aki kérdést ír ki erről, mert azt akarja hallani, hogy vagy különc vagy elájuljanak tőle, az már inkább gáz. Mert nem azt fogod kiírni, hogy tetszett A két Lotti, mert az nem menő.

2016. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Kedves 19. Nekem igenis tetszett A két Lotti és elárulom, hogy pont két hónapja néztem meg a filmet.:D

Nem azt szeretném, hogy az emberek amiatt tartsanak engem különlegesnek, mert Stephen Kinget olvasok. Az viszont érdekel, hogy ne gondolják rólam azt, hogy azért olvasom, mert imádom a perverz dolgokat. Arra voltam kíváncsi, hogy van-e olyan ember esetleg, akinek ez eszébe jutott, de eddig úgy tűnik senkinek szóval örülök.:D

2016. aug. 22. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!