Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok Stephen King...

Mit gondoltok Stephen King Álom doktor című könyvéről?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 17:27
 1/2 anonim válasza:
Nekem kifejezetten tetszett: [link]
2014. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ellenérv, ellenérv!

Egyszerűen imádom! Eszméletlen a könyv, szerintem a legjobb King kötet. "Tipiuks King koktél" -idézem a könyv borítójából. Ha olvastál Stephen King-et akkor ismered a stílusát, én személyszerint oda vagyok érte, plusz még 1 milliárd lakossal egyetértve. Bár nem mondom: voltak olyan részek amikor tényleg nagyon féltem, és rosszat álmodtam utána. Tény ami tény: Ezzel a jár, gyengébb idegzetűeknek. (Mondjuk én ilyen "ijedős" fajta vagyok )

De szerencsére megtaláltam a megoldást (elalvás előtt light-os regényeket olvasunk, és nem nézünk horrort King írása után, bár mondjuk ez számomra teljesen adott.) Tényleg vérbeli "nyúl" vagyok, szóva valószínűleg neked nem lesznek ilyen problémáid. Sokan furcsálják, hogy akkor miért "ilyet" olvasok, de hát ez van: Ha egyszer rákapsz a "koktél" ízére akkor nincs megállás.

Lényeg a lényeg, a könyv fantasztikus, az előző válaszoló valószínűleg el se olvasta (bocsánat de most "A Rajongó" szól belőlem) szóval irány a könyvtár...! :-)

2014. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!