Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok stephen king-ről...

Mit gondoltok stephen king-ről? és a SK filmekről?

Figyelt kérdés

szerintem nagyon gagyik, de még a 2005 ös filmek is, nemrég úgy akartam filmet nézni, hogy beírtam a keresőbe a TOP horror filmeket, és az "AZ" állt mindenhol az első helyen, na egy haverommal és bnőmmel egy elhagyatott házba mentünk, és vittünk pár filmet, hogy megnézzük, na és a sok film között SK Az"-ját is megnéztük, hát az borzalmasan SZR volt. de kom hajnalig tartott oan kibsztt hosszu volt, és unalmas, fájdalmasan pocsék, ráadásul a misztikus bohóc cuccot még elis csszte azzal ha végén vmi gagyi pók lett, iszonyu...

haverom mondjuk félt de csak azért mert bohóc fóbiája van de még ő is nevetett ezen. jó régi film de akkoris az összes SK feldolgozás nagyon szar-.- láttam 2004+os filmeket is de mindegyikben volt vmi kegyetlenül gagyi ami lebutítja az egész story-t

viszont a másik nagyra értékelt horror film a SHining ( ragyogás) azt már megse merem nézni, az jó? miről szól nagyjából? mert én már nem merek SK filmeket nézni, köszi a választ


2011. júl. 11. 00:03
 1/8 anonim válasza:
pont készülök megnézni a fiúmmal,majd elmesélem:)
2011. júl. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

vannak jó sk filmek is..egyik kedvencem a sorvadj el,kedvencek temetője1-2,és a halálsoron..az utóbbi rendkívül jó.érdemes megnézni

a ragyogást még nem láttam,nem tudok róla véleményt mondani:D

2011. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Ragyogás nem kifejezetten horror, bár sorolható abba a kategóriába is, szerintem nyugodtan nézdd meg, rendkívűl jó film, igaz az sem rövid, de Jack Nicholson nagyot alakít benen! Azt nem mondom el miről szól, mert akkor minek néznéd meg? :D
2011. júl. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb a Ragyogás és a Tortúra. Mindkettő könyvben az igazi, de a filmek is jól sikerültek, valszeg azért, mert nincs bennük szörny, inkább thrillerek, így nem tudták elszúrni ilyen pókszerkezetekkel.

Szerintem az azonosság is jól sikerült és a 1408 is, illetve a Kedvencek temetője, bár az sem egy mai darab már.

A leggázabb a Mángorló, hihetetlen gagyi lett!


Az Ez pedig úgy kerülhetett a lista elejére, ahogy pl az Ördögűző szokott: nem feltétlen a legfélelmetesebb MA, de annak idején az ötlet eredetisége miatt kiemelkedő volt.

2011. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Van két nagyszerű SK adaptáció, az egyik a remény rabjai, a másik a Halálsoron.

egyik se horror, de mindkettő börtönfilm, de egyszerűen zseniálisak, a remény rabjai az Imdb.com filmes toplistáján első helyezettje.


A ragyogást meg csak akkor ajánlom ha nem olvastad a könyvet, és igazából csak Jack Nicholson szenzációs játéka érdemes megnézni.

2011. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1408 és a Titkos ablak kifejezetten tetszettek.

De a kedvencek temetője vagy a kukorica gyermekei is tetszett.(már nem tudom, melyik részét láttam).

A ragyogást régóta meg akarom nézni, szerintem nézd meg te is.

2011. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

aki az ördögűzőről írt azzal nem értek egyet, az Ezt meg az ördögűzőt nem lehet egy kalap alá sorolni, ugyanis annak a filmnek olyan sminkmesterei voltak amit még most 2011 ben sem láttam azóta és nemis fogok. talána gyűrűk ura smeagolja súrolja azt a maszkot... talán :D

de hát a legtöbb ijesztő játék a neten azt az ördögűzős kislányt nyomatja tehát az tényleg mindenidők legijesztőbb filmje, mondjuk vannak benne korabeli gagyioságok voltak benne és én nem félek a filmektől de akkoris áldásom adom rá :D

2011. júl. 12. 22:37
 8/8 delusion ***** válasza:
A legtöbb könyvben sokkal jobb, ez tény, de a remény rabjai borzalmasan jó lett.
2013. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!