Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi magát sok csúnya...

Miért hiszi magát sok csúnya lány szépnek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 14:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Mert a szépség relatív...
2016. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Mert a pasik is annak tartják őket.

Nos, én nagyon sokáig dolgoztam férfiak között, így jól megismertem őket, a gondolkodásmódjukat.

Azt láttam, hogy ha egy nő vékony, akkor lehet akármekkora bányarém, akkor is jó nőnek tartják. A bányarémet nem irigységből írom. Elismerem, sőt szó szerint képes vagyok megcsodálni egy szép nőt, de ha valaki ronda, akkor az ronda. De lényegtelen, mert mint mondtam, ha vékony, akkor mindenképpen tetszik a pasiknak.

márpedig ha egy csúnya, de vékony nő mindenhol azt látja, hogy bejön a pasiknak, akkor persze, hogy szépnek fogja látni magát, hiszen ilyen visszajelzést kap a világtól.

2016. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Amiért a sok szép lány csúnyának
2016. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Vékony vagyok, de csúnya mégse kellek egy férfinak sem... Csakis a szép arc számít. Lehetsz te 150 kg is, ha szép az arcod lesz fiúd is.
2016. aug. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a jó nő, aki gyönyörű, hanem amelyik hajlandó..."


https://www.youtube.com/watch?v=4EJoPBwwVFk

2016. aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

"Vékony vagyok, de csúnya mégse kellek egy férfinak sem... Csakis a szép arc számít. Lehetsz te 150 kg is, ha szép az arcod lesz fiúd is."


Fordítva. Nekem szép az arcom, és kövér vagyok, nem kellek senkinek. A magazinokban is van rengeteg csúnya arcú, XS-es nő. Csinos seggel mindegy, milyen a fejed.

2016. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
+ nagyon kövér meg igénytelen.
2016. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Védelmi mehanizmus. Tudja hogy gehi ronda ezért úgy viselkedik mintha ő lenne a legszebb a világon. Így próbálja megtéveszteni környezetét, de még inkább saját magát.
2016. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki szép a maga módján.
2016. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem látok ronda lányokat...inkább átlagosokat és nagyon ritkán pár csinos csajt (szépet,kiemelkedőt viszont nagyon rég,még a múlt hónap elején,és az volt az érdekes,hogy riadt volt,mintha nem lenne tudatában,azzal,hogy gyönyörű!...)

Szóval csúnya nő nincs,csak hanyag.És tapasztalatból írom,hogy a szépség nem minden.Ha nem vagy nyitott,akkor hiába van tökéletes tested és szép arcod,elijesztesz bárkit.

2016. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!