Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, hogy mindenki...

Úgy érzem, hogy mindenki elfordult tőlem, nem bírom tovább, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Előszöris, ami a legjobban bánt, az az, hogy az a férfi, akit az igazinak hittem mással van. Majd ehhez hozzájön még az is, hogy a legjobb barátnőm találkozni akart velem, majd folyamatosan lemondta, nem lett a találkából semmi, tehát magányosnak érzem magam. Aztán tudják a szüleim is, hogy valami bánt, anyum mégis folyamatosan fenyegetőzik, hogy jaj nem kapsz zsebpénzt, ha nem mész apáddal bevásárolni... egyetemista vagyok ugyan, de most vakáció van, július vége óta itthon vagyok, szeretnék picit lazítani, sokáig aludni, egyszerűen semmit nem tenni, de nem lehet, mivel anyu mindig oda kell szúrjon, ahol a lejobban fáj. Már arra gondoltam, hogy fogom magam és visszamegyek az albérletbe, ahol laktam, és ott leszek 1-2 hétig, egyszerűen nem bírom már itthon... Mit tegyek?
2016. aug. 23. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom anyukád csak azt akarja, hogy kimozdulj a lakásból, de ha nem bírod, akkor neked kell dönteni, hogy visszamész az albérletbe, vagy nem.
2016. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyum magyarul megmondva le se sz.ar, soha nem szeretett, se o, se a testvere, sot meg a anyja se (aki nagymamam), egyebet nem csinalnak, mint engem b.aszogatnak(bocsanat a kifejezesert, de tenyleg ezt csinaljak). Semmi nem jon ossze, nem tudok az erzeseimrol beszelni veluk es nem is szeretnek...
2016. aug. 23. 16:17
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Hű, de sajnálod magad.
2016. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 donmogyoróscsirke ***** válasza:
Ismerkedj! Esetleg kutasd fel régi barátaidat 1-1 találkozóra! Ne zárd magad el a külvilágtól! DE ha épp kicsit bezárkóznál inkább, fejleszd magad valamiben, kezdj új hobbit, ilyesmi. Foglald le magad valami kreatívval és vagy hasznossal. Sokat fog segíteni. Bármibe segíthetek, írj nyugodtan!
2016. aug. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hasonló problémákkal küszködök szóval ,ha van kedved lelkizni nyugodtan írj!:)
2016. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!