Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért veri magát egy pasi, h...

Miért veri magát egy pasi, h három diplomája van, ha se kecója, se autója 31 évesen?

Figyelt kérdés
Csak a bulizás

2016. aug. 23. 16:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert mazochista
2016. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
A kérdés inkább az: neked van kecód vagy autód?
2016. aug. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nekem van és 33 vagyok. nem segített egy szülőm se, hogy legyen
2016. aug. 23. 16:41
 4/14 A kérdező kommentje:
de én sosem kérkedem a diplomáim számával
2016. aug. 23. 16:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, nekem van 2 diplomám és két nyelven beszélek felsőfokon. Van autóm és egy "kecóm" is (37nm kb ide sorolható). Sosem kérkedtem egyikkel sem, ettől függetlenül büszke vagyok a végzettségemre és arra, hogy mennyit tanultam. Az meg, hogy kinek mije van, nem jelent semmit, ugyanis nem az vagy amit veszel. Lehet hasonlóan gondolkodik ő is, csak éppen túlzásba viszi a büszkélkedést.
2016. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 diplomám van, most kezdem a doktorit és se kecóm se autóm. Azért vagyok büszke rá, mert én ezt az életet választottam. Tanulni szerettem volna, ezeket a végzettséget megszerezni és oktatni és igen, büszke vagyok a teljesítményemre. Van, aki arra büszke, hogy van autója és lakása, van, aki pedig arra, hogy rengeteg tanulással jó eredményekkel, megszerezte a vágyott képesítést és eltudott helyezkedni tudományos pályán. Lehetne autóm, de nincs rá szükségem,mert bringával járok vagy tömegközlekedek, lehetne saját kecóm, de arra sincs szükségem, mert biztosítanak nekem a melóból. Ettől nem érzem magam se rosszabbnak, sem kevesebbnek és abszolút megértem azt, aki viszont máshogy él. Nálunk sem képzelem többnek magam. +Néha még bulizni is elmegyek.
2016. aug. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A Nővéremnek mester diplómái vannak, és kb ilyen körökben is mozog marketingesek stb, de egyik sem veri magát, mivel egyiknek sincs autója se lakása:D:DD mert 250 et kapnak így is max 300-at ebből 100-120 az albérlet. Én meg egy szaros géplakatos vagyok, de őszintén egyáltalán nincs oka verni magát senkinek semmire---max büszke lehet magára, hogy elérte ezt a teljesítményt, mivel szerintem azért nagy dolog. De ha valaki erre verné magát, hát pofán röhögném, mert én is kb ennyit keresek komolyabb sulik nélkül sőt a főnökeim közt van olyan akinek 8 álltalánosa van..ez magyarország:)
2016. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem. De Ő pl. mindig azzal jön, hogy itt mindenki lekezelő vele, mert kivan gyúrva... közben meg van 3 diplomája. És semmit nem tud felmutatni az életében, hisz erdőmernökkent egész nap van ideje bentről a melóból csetelni...
2016. aug. 23. 17:19
 9/14 A kérdező kommentje:
Állandó buli, a cég bérli neki az albérletet... És természetesen egyetlen célja, hogy vegyen egy Audit, amivel villoghat... Lehet az ecserin vette a diplomáit... néha úgy érzem
2016. aug. 23. 17:21
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Pesten laknék, akkor biztos nem lenne se kecóm se kocsim. Autót oda biztos nem vennék, házat meg nem tudnék venni.
2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!