Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai nap azt mondták nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nap azt mondták nekem, hogy az a pasi, aki nem talál magának párt diplomszerzés előtt (akinek nincs diplomája, azt mondta minden lány, az nem ember a szemükben legtöbbször) annak nehéz dolga lesz később? Nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet ebben a tekintetben? Én nem hinnék ebben, de legtöbbször tényleg azt látni, hogy 25-40 között legtöbbször olyan párja van az embernek, akivel fősulin ismerkedett meg. Vagy munkahelyen.
2013. márc. 3. 10:45
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Anyám is mindig oszt engem 27 évesen, hogy ha nem tudtál szerezni magadnak barátnőt a fősuli alatt, akkor veled valami baj lehet. De mondtam neki, hogy közel 30 lány utasított el, pedig tepertem hajtottam, mindent megtettem a dolog érdekébe. Mégsem hisz nekem, azt hiszi, hogy meleg vagyok. azt mondta, hogy apád is csúny ember volt meg a szomszéd is meg a másik szomszéd is, mégis lett feleségük. Biztosan azt hiszi, hogy meleg vagyok.
2013. márc. 3. 10:48
 2/25 anonim ***** válasza:
8%
A mai nőknek csak a tökéletesség számít, semmi más. Átlagos emberként képtelenség barátnőt szerezni, mert minden nőnek kivétel nélkül csak a legjobb férfi kell.
2013. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 fospuska ***** válasza:
92%
élmény lehet ilyen családban felnőni... egy frászt. pont le kell sz&rni mindenki véleményét és keresgélni. mondjuk ha 30 csaj elutasított,akkor magadban is szét kéne kicsit nézni,hogy miért lehet és változtatni ott,ahol kell.
2013. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:

én 39 vok, diplomás és nincs párom, de nem vok meleg


1xűen nem jött össze a dolog vagy nem is nagyon érdekel, nemtom...na és?

2013. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Azért nem biztos, hogy a tökéletes pasi kell nekik, sok ronda és gazdag pasit is látok szép lánykákkal. Meg nem gazdag, rusnyát is. Ellenben sokkal több helyes pasit rondább lányokkal valamiért. De én mindent megteszek, mégis elutasítanak. Hónapokon át udvarolok, ők meg egyszer sem keresnek. Nem értem.
2013. márc. 3. 10:54
 6/25 A kérdező kommentje:
4. Nem félsz hogy örökre egyedül maradsz? Bár én sokkal fiatalabb vagyok, de soha nem volt nőm és rettegek, hogy egyedül maradok. Már pszichológusnál is jártam többször, hogy segítsen. Éveken át jártam, megszívleltem amit mondott, mégsem lett senkim utána sem.
2013. márc. 3. 10:55
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nők vannak manapság? És néha mit tudsz csinálni a diplomával? Kitörölni a hátsófeledet. Én ezt vágtam volna az illető leányzó képébe.

Akkor mi van a középiskolában vagy gimiben? Vagy középiskolásként egy szórakozóhelyen? Ott is lehet barátot, barátnőd találni, akár komolyat is, akikkel aztán az ember éveken keresztül együtt van.

Én azt gondolom, hogy az én szememben senki nem ér többet azzal, hogy diplomája van, mert lehet, hogy az adott területen ő tud egy pár dolgot, de az élet más területeihez meg baromira nem ért.

Egy ember lehet attól is intelligens, jófej, kedves és szerető pár, ha nincs diplomája.

Akiknél ez elvárás, az keresgéljen a maga köréből, az ilyenekkel ne törődj!

Munkahelyen, szórakozóhelyen ugyanúgy van lehetősége az embernek ismerkedni, mint az egyetemen.

Inkább befolyásolja az embereket pártalálásban a külső, illetve a belső tulajdonságok, mint az iskolai végzettség. Lehet valaki diplomás révén is egy alpári paraszt, aki önző, hűtlen, érzéketlen, stb. Amivel szintén nem fog párt találni, hiába van diplomája.

2013. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"én 39 vok, diplomás és nincs párom, de nem vok meleg


1xűen nem jött össze a dolog vagy nem is nagyon érdekel, nemtom...na és?"


vok, és nemtom :D diplomás 39 éves.. ne csodálkozz, hogy nincs senkid :D

2013. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

szerintem inkább az a gáz, h azt írod, h fősuli stb. szóval sztem fősulis vagy, és most jársz diplomaszerzés előtt 27 évesen... (ha esetleg dolgoztál vagy egyéb okok miatt tartasz még itt, akkor bocsi), de elég inkompetensnek tartanám azt az egyént aki saját maga nem képes elvégezni egy fősulit ennyi idő alatt

egyébként pedig fel a fejjel, attól h még nem találkoztál életed párjával nem biztos h nem is fogsz :)

2013. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Marhaság. Én az eddigi legjobb kapcsolatomat, akivel tényleg majdnem minden tökéletes volt, jóval diplomaszerzés után ismertem meg. Való igaz, hogy fősulin/egyetemen sok züllött ribit/hímringyót fel lehet szedni, az igazi züllés időszaka ez (tisztelet a kivételnek), de az itteni kapcsolatok nagy része olyan is, amilyen.

A fenti állítás igazságtartalma inkább abban keresendő, hogy a legtöbben olyan 20-25 éves kor között találják meg azt, akikkel majdan családot alapítanak. Előtte még nem éreznek késztetést a megállapodásra, viszont olyankor már mindenki egzisztenciát és családot akar, ezért - iskolától és diplomától függetlenül - ez az életkor az, amikor a legtöbben már még ha nem is sikerül olyan jó kapcsolatot találniuk, már egy valaki mellett akarnak megmaradni.

A közvetlen környezetemben is tényleg a legtöbben fiatal huszonéves korukban találták meg leendő házastársukat, na de eléggé eltúlzó, amit neked mondtak. Olyan 30-40%, aki ott találja meg a jövendőbelijét, a többi vagy előtte, vagy utána.

Ja, és hogy akinek nincs diplomája, az nem is ember? Köszönöm, van diplomám, de ilyen lánnyal meg se ismerkednék. Nem nagyon taglalnám, hogy miket láttam már, hogy emberileg, sőt, néha tudásilag is mennyivel több tud lenni mondjuk egy "egyszerű szakmát" végző ember, mint egy diplomás. Én ismerkedéskor nem is szoktam kiemelni, hogy diplomám van. Ne az alapján dőljön már el, hogy valaki akar-e vagy sem.

2013. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!