Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy szar, undorító, féreg...

Egy szar, undorító, féreg vagyok. Fog ez változni valaha?

Figyelt kérdés

Megismertem néhány új embert az elmúlt időszakban és nekik mindenben hazudtam. Egyszerűen hazugságokból élek. Mindent azokra építek, azokra hivatkozok, egyszerűen tényleg mindent.

Utálom magamat ezért, amit tettem. Fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem. Összetörtem legbelül, pedig nekem aztán nincs rá okom, mivel én vagyok itt a bűnös. Éppen a bőgéssel küszködöm, hogy miért tettem ezt, miért hazudtam az egész életemről nekik.

Nagyon megkedveltem ezt a néhány embert, de tudom, hogy ha továbbra is beszélek velük, kifog derülni minden és nem akarom, hogy csalódjanak bennem.

Csak internetről ismerem őket. Nem tudom, hogy mit tegyek. Szakítsam meg velük mindenhol a kapcsolatot? Csak az a baj, hogy nagyon megkedveltem őket, de tudom, hogy egy féreg vagyok, akinek nem jár mások szeretete, se kedvelése.

Tűnjek el végleg, ha azt akarom, hogy "boldog tudatlanságban" legyenek?


2016. aug. 23. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Lehet ez a kérdésed is hazugság! -Itt nincs mit mondani!
2016. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondj el nekik mindent. Így nem is téged ismernek.
2016. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nálam is volt már ilyen, hogy más tulajdonságokat öltöttem magamra, fényeztem picit a személyiségemen, aminek köszönhetően sok lányt szédítgettem a fb régi szép csúcsidőiben/chat oldalakon. Találkoztam is párral, megtörtént ami, de kapcsolatot egyikkel sem mertem kezdeményezni, mert akkor megtudták volna, hogy amit mutatok/mondok csak hazugság, és picit más vagyok a hétköznapokban.

Pár lányt nagyon megszerettem, és eltudtam volna velük képzelni a jövőmet, de kapcsolatok nem épülhetnek hazugságokra, és az igazat meg bevallani nem mertem.


A végén minden ilyen kapcsolatomat megszakítottam, és azóta annak adom ki magam ami ténylegesen vagyok.

Nehezebb picit, (sőt nagyon..), de ez a tiszta és egyenes út.

2016. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha lágyul a szar, lehet fos lesz.
2016. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
# A 4-esnek nyomjatok sok zőldet!!!
2016. aug. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Blade Bone ***** válasza:
Valaha biztos, de nem ezekkel az emberekkel. Hacsak nem vallod be, és nem bocsátanak meg.
2016. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

a 4es meg az 5ös ugyan az :D


én az őszínteség híve vagyok de interneten imádok hazudni mert itt nem kell aggódnom a lebukás miatt...

de sose építek itt kapcsolatot

2016. aug. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nyomtam egy zöldet a négyesnek, mert jót nevettem a hozzászólásán.

Kérdező: szerintem próbálj meg beszélni ezekkel az emberekkel. Mondd el, hogy miért csináltad. Valamilyen szinten téged kedvelnek, még ha nem is volt minden igaz, amit mondtál, attól még te te vagy, a látható személyiségeddel, külsőddel stb. Hátha sikerül és barátok maradtok. Én drukkolok neked.

2016. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan netes ismerősöm, akiről van egy sanda gyanúm, hogy kamuzik pár dologban. De igazából megkedveltem és szeretek vele beszélgetni, szóval ha el is mondaná, hogy hazudott, megbocsátanék neki, mert a személyiségét kedveltem meg, nem azt, hogy állitólag milyen jó kocsija van meg milyen tökéletes az egész élete.
2016. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából az a baj, hogy tudom, hogy kedvelnek, de ha megtudják ezeket, örökre megfognak utálni, ezt biztosra tudom. És ez az, amit nem akarok, csak sajnos előbb kellett volna gondolkodni :(

2016. aug. 23. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!