Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy egy fiatal, aki párkapcsolatban van, semmiféle közös képet nem tesz fel a barátjáról?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akin nem igazán tudok kiigazodni. Sokat beszéltem vele, élőben is találkoztunk, és el is hívtam, de egyetlenegyszer, még említés szintjén se mondta, hogy lenne valakije, pedig szerintem sejti, hogy bejön nekem. Azonkívül a facebook-ján talán egy darab kép van, ahol egy fiúval pózol, de abból se derül ki egyértelműen, hogy a barátja. A fiú oldalán viszont a fejlécen is egy közös kép van. De a lánynál nincs ilyen. Mi lehet ennek az oka? Nekem ha van valakim, akkor szerintem mindketten közös képet raknánk ki magunkról, nem néz az ki hülyén, hogy az egyiknél ott van rögtön az idővonalon, a másik meg szinte titkolja? A másik, amit nem értek, hogy a lány, ha van valakije, akkor hogyhogy nem említette egyszer sem, pedig egy csomót beszéltünk már? Hisz végül is, ha van egy barátja, akkor vele kell, hogy legyenek közös programok, meg hát előbb-utóbb általában meg szokták említeni, hogy ne keltsenek félreértést. Mi lehet ennek az oka?
2016. aug. 24. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha mindenkinek elmondja hogy van pasija rontja az uzletet. Nyilvan szeretne ha minel tobbet megdugnak.
2016. aug. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Mondtad neki, hogy akarsz tőle valamit? Mert az tök beképzelten hangzik, hogy hozzászól egy ellenkező nemű, és rögtön, "van barátom" felkiáltással fogadja.


Nem mindenkinek fontos a facebook. A húgom boldog párkapcsolatban él, és nincs kint neki semmi a barátjáról. Mert qrvára leszarja. Tudod, volt olyan idő, amikor meg kellett kérdezned valakitől, hogy foglalt-e, ahelyett, hogy kutakodsz utána a neten.

2016. aug. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nekem az mindig olyan fura volt, hogy egyből rákérdezzek, hogy "na és, van valakid?". Szerintem tolakodóan hangzik, hisz végülis a magánéletére kérdezek rá. Ha látja, hogy közeledek, és van valakije, akkor úgyis megtalálja a módját, hogy a tudtomra adja. A lányok profik ebben.
2016. aug. 24. 00:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a párkapcsolat egy teljesen személy dolog, én sem pakolnám ki a képeinket fbra, mert az ismerőseim jelentős hányadának semmi köze hozzá. Én nem másnak akarom mutogatni hogy van valakim és milyen jól megvagyunk. Lehet ez a lány is így gondolja....

Persze az is lehet, hogy nem és tényleg azért nem rak fel hogy más fiúk is megkeressék. Harmadik opció hogy volt barátja de szakítottak és leszedte a képeket, a srác pedig akivel járt még nem tette túl magát és fennhagyta a képeket. De ez csak egy elmélet, szerintem kérdezz rá és le van rendezve.

2016. aug. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja a csordát követni, nem akar majomkodni.
2016. aug. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Miért megtalálná módját elmondás helyett?

Miért általánosítasz?

Miért tolakodó magánéletére kérdezni ha magánéletébe való részvételre látsz esélyt???

2016. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Johnny Bravo ***** válasza:
100%

Szerencsére vannak még olyan emberek akik nem ugynevezett közössegi oldalakon élnek nemi/csaladi stb életet!

Ha meg ennyire erdekel a dolog mjert nem kerdezed meg tőle,hogy ki az mi az?

2016. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
facebookot max üzleti célra használom, magánéletemnek semmi keresnivalója azon.
2016. aug. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Mert nem olyan fogyatékos, hogy megosztja a magánéletét az egész világgal.
2016. aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, nekem az mindig olyan fura volt, hogy egyből rákérdezzek, hogy "na és, van valakid?"


Elmondja, hogy van, és nem kell hisztizned, hogy a "barátzónában" vagy úgy, hogy a lány nem is tudja, mit akarsz tőle.

2016. aug. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!