Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csunya? 162 cm-es...

Szerintetek csunya? 162 cm-es lany 59 kg es 90 B kosarmerettel homokora alkat vekony karcsu derekkal Foleg fiuk valasza erdekel

Figyelt kérdés

2016. aug. 24. 00:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ui.: 14 eves vagyok
2016. aug. 24. 00:42
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
90B inkább nagydarab, mint nagycicis.
2016. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Tehat nagymellu, vekony karcsu tini ribi vagy es azt kerdezed hogy ez kinek tetszik?
2016. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Kép alapján semmit sem lehet mondani. Ne aggódj a dolog miatt, nem fog gondot okozni fiút találni.
2016. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Fullos.
2016. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
2016. aug. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nagy mell, a szám még mindig a mell alatti körméretet jelöli és a kosár határozza meg mekkora a mell. Amúgy nem fiú vagyok de ennyiből nem lehet megmondani fiúknak se, meg nem is ezzel kéne foglalkoznod. Magadat fogadd el, vagy tegyél érte hogy olyan legyél ami tetszik. Mondjuk én 54 kilóval is rosszul éreztem magam ilyen magassághoz, de simán lehet hogy több izmod van, más a csontozatod. Mondjuk 90es felsővel a karcsú derekat nem tudom elképzelni, de ismételten kép nélkül fene se tudja, meg amúgy se érdekeljen mit írunk:D
2016. aug. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Ha az arcod ronda, akkor az alakod nem fog érdekelni senkit. :)


21F

2016. aug. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%

Pár adat leírással az emberek fantáziájába több kép is alakulhat ki, szóval már hülyeséget kérdeztél.

Nincsen senki a környezetedben ,aki őszinte véleményt adna?

Én pl elég nagy kritikus vagyok (pozitív s negatív szemszögeket is nézek) a "modellel" szemben. Utáltam csúnya embereket rajzolni.

S igaza van egyik kedves kommentelőnek: Hiába a jó test ha zacskó kell a fejére, ne rókázzon az ember.


Meghát izlések és pofonok. Ha pár embernek nem lenne pocsék izlése a csúnya embereknek nem lenne párjuk stb.


Párommal divatolunk s csak a kari teste-arca elkészítésével 10órát töltöttünk el játékon... Kaptunk dicséreteket, de néha elgondolkodtunk nekünk van-e izlés ficamunk... Megnéztük más emberek karaktereit is szörnyülködtünk xD


(bnscoffee.com - KiraNedane -EU szerver -> karimról van profil kép)

Valakinek bejön valakinek nem. :D


S visszatérve az alkatra pl az én pasim csak saccra anno végignézett s az arcomat nézte alaposabban. Később esett le neki, hogy nagyobb mellem van mintamekkorának látta poloban~.~


A kinézet csak egy dolog, de van még ami még fontosabb: A belső éned.

Ha az romlott sokra nem mész vele.


Nembeszélve arról, hogy ahogy felnő az ember abban kialakult személyiség arcvonásokban is megjelenik. Jellem diagnosztika. Nem volt kötelező a megtanulása, de engem érdekelt, mint alkotó művész :D


Fiatalként tartsad magad kondiba (alakformázó gyakorlatok stb) építs ki egy önmagadhoz hű szép személyiséget.


Ui.: Lehet valakinek akármekkora kosaras melle, ha nincs kondiba tartott mellizma ami nem engedi lógni. ;)


23-nő

2016. aug. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Csaj, te valamit nagyon elmértél, vagy a súlyodat, vagy a melltartóméretedet. A 100 kilós anyukám visel 90-es melltartót.
2016. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!