Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha nem merek...

Mit tegyek, ha nem merek párkapcsolatot kialakítani a családom miatt?

Figyelt kérdés

Szóval az én kis történetem röviden és tömören annyi, hogy anyám alkoholista, rendkívül romlott a személyisége, és ezen okokból kifolyólag nem szívesen mutatnám be senkinek. Apám elhagyott, már évek óta nem láttam. A nagyanyámnál élünk, aki egyébként jó ember, mert felnevelt engem és a tesómat, de totál visszamaradott. Mindig azzal jön, hogy minek barátnő, régebben mikor elmentem randira, akkor szintén morgott, és állandóan kiabál. Úgy érzem, hogy emiatt sosem leszek képes normálisan párkapcsolatot kialakítani, vagy akár barátit is, mert úgysem tudnám őket magunkhoz felhívni. Nem szeretném feleslegesen őket kellemetlen helyzetbe hozni, és magamat sem. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


20/F



2016. aug. 24. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Megértelek. Költözz el több száz kilométerre, addig semmi szükség nincs barátnőre. Én is ugyan így voltam.
2016. aug. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű: nálam hasonló volt a helyzet. Ezt az aktuális párom tudta, bemutattam, és ennyi volt, többet kb. nem hívtam át... de barátnőket sem, senkit.
2016. aug. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagybratyó nem szeretne több embert eltartani. Költözz el, ideje. Hidd el nagyon jó lesz.
2016. aug. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!