Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetemen mennyire lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen mennyire lehet ismerkedni és párkapcsolatot kialakítani? Elmesélnétek a saját tapasztalatotokat?

Figyelt kérdés
Most készülök egyetemre sajnos szingliként fogok menni egy elég pasis szakra. Szerintetek milyen esélyekkel indulok?
2016. jún. 19. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi az, hogy sajnos? Úgy tesztek sokan, mintha az egyedülálló családi állapot gáz lenne. :] Engem férfiként konkrétan az egyik laboros tanárnőm szedett fel anno, aki 5 évvel idősebb volt nálam. ;)
2016. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Újabb nagyszerű mérnökhallgató
2016. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Több szak és kar is van az egytemen, menj el bulikba, közös programokra, könyvtárba ;) Én egy gólyatáborban ismertem meg a feleségem. 25 F
2016. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha több a pasi akkor valószínű, h az esélyed is több :) Lényegében én is az egyetem alatt ismertem meg a páromat, de úgy, h egy másik városban megrendezett egyetemi bulin voltunk ott mindketten, ott mutatkoztunk be egymásnak, de akkor mindkettőnknek volt párkapcsolata, ezért nem is figyeltünk fel úgy egymásra, csak 1 évvel később jöttünk össze! :)
2016. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem lányként nem sikerült ismerkednem egy nem is lányos szakon. Az internetes társkeresés jobban bevált.
2016. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Első, az mi komoly sztori :D
2016. jún. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bár én fiú vagyok, de túl vagyok az első évemen és alig ismertem meg pár lányt, őket is csak a saját szakomról. Nehezebb mint mondják, gólyatáboron meg egy egyetemi napokon kívül nincs semmi egyetemi rendezvény ami buli féleség és lehetne ismerkedni, órákon nyilván nem fogok ismeretleneket zaklatni nem azért járnak be az emberek, könyvtárba szintén, házibuliban még életemben nem jártam oda is ismerősök kellenek hogy meghívjanak.

Semmivel sem egyszerűbb egyetemen ismerkedni mint bárhol máshol, talán még nehezebb is mint középiskolában ott legalább az osztálytársaid biztosan megismered, itt meg örülhetsz ha pár embert akikkel sok közös órátok van. De csak pár hónapod van arra is, mert jön a következő félév és lehet eltűnnek mind. Bár én kicsit zárkózottabb vagyok, ez is még nehezíti a dolgom.

2016. jún. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lányként fiús karon simán, fiúként lányoson is.

Fiúként fiúson viszont kb esélytelen.

2016. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam, társkeresőn találtam párt. Gólyatáborba meg egyetemi bulikba nem járok, mert a piáláson kívül semmiről nem szól, a dohányszagba amúgy is belefulladnék, értelmes rendezvény, ahol ismerkedni lehetne meg nincs. Egyszer szólított meg egy srác ksmerkedési szándékkal, de akkor már volt párom.
2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem, mondjuk nem is nagyon beszéltem senkivel. Plusz infós szakon voltam.
2016. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!