Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én undorodok, félek az...

Csak én undorodok, félek az olyan emberektől akikből sugárzik az önbizalom?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akiknek olyan kiállásuk formájuk, arcszerkezetük, bármikor észrevehetik rajtam a hibát, kinevethetnek.

Olyan érdekesek ezek,látszik a mozgásukon, gesztusaikon hogy erősek és számomra félelemkeltőek. Ha ilyen van a környezetemben tudat alatt meghunyászkodok neki. Lehajtom a fejemet, kerülöm a szemkontaktust félek. Ugyanakkor szeretném bántani is az ilyeneket, mert idegesítenek.


2016. aug. 24. 15:14
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nyilván azért idegesítenek, mert nekem nincs önbizalmad.
2016. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
az ilyen emberek felé alapvetően kétféle hozzáállás van: az egyik a tied, ez az irigy, féltékeny típus, a másik pedig a csodálat. Intelligencia kérdése, hogy fogadod a nálad jobb/erősebb/tehetségesebb/magabiztosabb embereket.
2016. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesítenek, de rettegek az ilyen emberektől. Ha beszélnem kell velük, összevissza dadogok, folyik rólam a víz, a közelükben képtelen vagyok magabiztosan viselkedni, ki sem bírom magam húzni, teljesen megszoktam, hogy görbe vagyok, fejem lefelé, bámulok magam elé.
2016. aug. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Se félni se csodálni nem kell őket. Ha kinevetnek valamiért akkor meg vissza kell vágni nekik,ennyi az egész.

De te is ugyanúgy kitanulhatod ezt a viselkedést mint ők, ha fejleszted magadat.

2016. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hogyan
2016. aug. 24. 15:40
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez olyasmi dolog mint az állatcilágban
2016. aug. 24. 15:42
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha undorodsz tőlük,akkor nagy a baj. Egyszerűen össze kell szedni magad és egyenes gerinccel mindenki szemébe belenézni.
2016. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

De ezek az emberek ki is nevettek mar valaha vagy csak felsz, hogy ki fognak?

Elobbi esetben jogos, hogy undorodsz toluk. Akarmilyen sikeres, nincs joga kinevetni barkit. Utobbiban viszont felesleges parazni. Ugyanannyit ersz, mint ok, csak ezt fel is kene fognod.

2016. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja hát az ilyenek ölnek a tekintetükkel, kritikusak, megemlítik a másik hibáit, olyan mintha lenéznék a másikat, a hangjuk is ijesztően magabiztos.
2016. aug. 24. 15:47
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze kinebettek
2016. aug. 24. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!