Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én undorodok, félek az...

Csak én undorodok, félek az olyan emberektől akikből sugárzik az önbizalom?

Figyelt kérdés

Vannak emberek akiknek olyan kiállásuk formájuk, arcszerkezetük, bármikor észrevehetik rajtam a hibát, kinevethetnek.

Olyan érdekesek ezek,látszik a mozgásukon, gesztusaikon hogy erősek és számomra félelemkeltőek. Ha ilyen van a környezetemben tudat alatt meghunyászkodok neki. Lehajtom a fejemet, kerülöm a szemkontaktust félek. Ugyanakkor szeretném bántani is az ilyeneket, mert idegesítenek.


2016. aug. 24. 15:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Multkor azert gunyoltak mert halkan és idegesen beszélek
2016. aug. 24. 15:51
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem, összekevered, te nem magabiztos emberekkel találkoztál, hanem öntelt majmokkal. Engem magabiztosnak és erősnek szoktak mondani, de egy ilyen ember soha nem nevetne ki senkit azért, mert halk vagy ideges. Vagy nagyon fiatalka lehetsz még, ez maximum 15-16 éves korban szokás, másokat kinevetni valamiért..
2016. aug. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Huszonévesek voltak, suliban mindig piszkáltak az ilyen jo kialassu emberek
2016. aug. 24. 16:23
 14/19 anonim ***** válasza:
Én simán csak undorodom tőlük.
2016. aug. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ezeknek az embereknek egyáltalán nincs önbizalmuk, komplexusosak. Ha minden rendben lenne velük, nem éreznének késztetést, hogy mások piszkálásával kompenzáljanak.
2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor miért van olyan magabiztos kiállásuk, hangjuk, testtartásuk, gesztusaik
2016. aug. 24. 19:27
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert így próbálják leplezni a félelmeiket és az önmagukkal való elégedetlenségüket.

De ez nem evidens? Te néha körül is szoktál nézni a világban, amiben élsz, vagy csak úgy jössz-mész az utcán?

2016. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én pont a halk, szótlan emberektől félek, mert sosem tudni, mire gondolnak, mindig azt hiszem, csak velem szemben szótlanok, biztos nem kedvelnek. Nagyhangú embereknél nem gondolok ilyet.
2016. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én alapvetően úgy állok az ilyen emberekhez, hogy semmiben sem értékesebbek (ha bunkó lennék, azt mondanám, hogy ugyanolyan büdöset sz...szóval érted :D).

Az ilyen nagyképű, egoista, Christian Grey típusú, magát érzelemmanipulátorként determináló, de valójában kókler macskajancsik semmilyen tiszteletet és bálványozást nem érdemelnek.

2016. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!