Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok jobban belemen...

Miért nem tudok jobban belemenni témákba?

Figyelt kérdés

Miért jelent nehézséget, hogy részletesen beszéljek valamiről? Illetve miért elvárás ez hogy minden részletébe belemenni? Régen nem volt igy.. de észre vettem manapság a témát annyira kibontják jobban belemennek, olyan dologról beszélnek amivel nem tudom a másik fél mit tud kezdeni? Pl nem elég csak ismerni egyszerüen h van egy bicikli, vannak kerekei fék, váltó, nem.. kb olyan mélységekbe kell menni témába hogy hány bár nyomás van a kerékbe... S vannak emberek akik igy belemennek, De minek? Mit tud azzal kezdeni hogy mekkora nyomás van a kerékbe? Miért kell ezt annyira tudni?

Ez csak egy példa volt, sok mindenbe ezt látom emberi kapcsolatokba..

Én az alapdolgokat tudom, de nemt udok ennyire belemenni minden egyes miliméteréről beszélni.


2016. aug. 25. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Aki rendszeresen biciklizik, azoknak nyilván érdemes tudni, mennyit fúj a gumiba. Ahogy autókkal kapcsolatban se annyit szoktak beszélgetni, hogy van egy zöld, 4 kerekű autóm.

Azért nem tudsz jobban belemenni témákba, mert nem is akarsz.

2016. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fölöslegesnek tartom. meg amúgy se csinálom napi szinten
2016. aug. 25. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!