Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meddig varnatok egy ferfire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig varnatok egy ferfire, ha o jelenleg tul elfoglalt egy kapcsolathoz, es tavkapcsolatba nem akar belemenni egyenlore?

Figyelt kérdés
Munkamanias, nokben csalodott ferfi, zarkozott, lassan enged kozel magahoz barkit is. Mas lany tudtom szerint nincs neki. Egy eve varok ra, megismertem jobban, ritkan talalkozunk de akkor mimdig szep. Csakhogy lassan haladunk es semmivel nem biztat, csak keres amikor van ideje es jol erzi magat velem. Mindig azt mondja h sok a munkaja es most nem lenne ram ideje. Nekem nagyon tetszik de kezdem elvesziteni a remenyt. Koszi.
2016. aug. 9. 23:10
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Semeddig. Keresek olyat, aki most hajlandó velem lenni, nem a beláthatatlan jövőben. Kell a francnak egy olyan alak, aki csak akkor hív, mikor éppen neki kényelmes.
2016. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el! A volt pasim ilyen... nem vezet sehova :(
2016. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezted te tőle, hogy bele menne-e távkapcsolatba?

Vagy ő mondta neked személyesen valamikor, hogy nem akar belemenni távkapcsolatba?

2016. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak kihasznál, és csak ennyit akar Tőled, amit már tudsz. :(

Egy szemét alak, hogy képes így hitegetni valakit, aki szereti őt.

2016. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
O mondta, mikor meg 350 km volt kozottunk. Azota kozelebbkoltoztem es mar csak 60 km van. Kerdeztem, hogy orul-e, hogy kozelebb vagyok, de nem valaszolt semmi olyat amibol kiszedhetttem volna a valaszt. Mondta h o szeretne tobb szabadidot de nem tudja megoldani most.
2016. aug. 9. 23:27
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nem is egy. Próbálj felé nyitni, kedveskedni, de akármilyen távol is vagytok egymástól, neki is kellene lépnie feléd, megoldania pár szabadnapot és veled legyen, stb. Nem várhatja el azt, hogy mindig te utazz, ezt mondd is neki. Ha már olyan sokat dolgozik, valamennyi pénze van utazásra úgy, ahogy neked is. Ezt így meg kell neki mondani.

Ha ezek után sem változik a viselkedése, nyitottsága feléd, akkor tett a tartalék pasik közé.

2016. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha itt bárkit megkérdezel akkor az lesz a válasz az esetek többségében, hogy hagyd a francba. Mert az emberek manapság csak úgy mindent eldobnak küzdelem nélkül.

Az utolsó válaszolónak van igaza.

De ezt úgysem mi mondjuk meg Neked, hanem úgy cselekedj, ahogy jónak látod.

2016. aug. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó itt nincs mit megjavítani, mert ez nem kapcsolat.

Csak üríteni használja a kérdezőt.

Most rá akarjátok beszélni, hogy még ennél jobban is alázza le magát?

Kedveskedjen neki???Persze.

Ingyen punci megvan mit kéne még neki?

2016. aug. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Erre az emberre semeddig sem várnék.
2016. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Meg szerette volna kuzdeni erte. Es kuzdottem is, s o ezt ertekelte. Persze csak ugy izlessel kuzdottem, nem nyomultam ra, s ez neki mind tetszett. Viszont csak szabadidejeben talalkozik velem, s az kb 3 honaponta van. Kozben sokat beszelunk, de mostmar jo lenne kapcsolat is. Nem fekszem le vele, de egyuttalszunk neha. Az elejen voltunk egyutt, de a felenksege miatt nem lett tul sikeres, es most nem eroltetem, hogy ne erezze rosszul magat.
2016. aug. 10. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!