Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök de félek belemenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök de félek belemenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy friss kapcsolatom, tegnap volt nálunk a srác.:)

Néztünk filmet, aztán egy picit foglalkoztunk egymással. Én csókolgattam a nyakát amire nagyon beindult, de mivel még nem voltam úgy senkivel és mert még nagyon friss a dolog nem akartam semmi "mást". Mondanom sem kell, teljesen megőrülök érte, de még várnunk kellene úgy érzem. Különben sem ismerjük még egymást annyira, és az eddigi kapcsolataim után bennem van a félelem, hogy elhagynak.

Szerintetek mit csináljak? Ha szeret akkor várni fog, nem?!

Én 18 (L) ő 19. :)


2016. aug. 2. 06:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos !

Lehet azt hiszi hogy nem jön be neked és ennyi!

2016. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció, kommunikáció és kommunikáció!


Remélem kimerítő volt a válaszom!


És ha még mindig nem értenéd: beszélj őszintén a pároddal!

2016. aug. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg szeret, akkor szerintem várni fog. Én hónapokat képes vagyok várni arra, akit szeretek. Viszont az fontos, h Te küldjed azért felé a jeleket. Mert ha ezt nem érzékeli, akkor hiába szeret, és hiába várna rád, akkor azt fogja gondolni, h nem érdekled, ha nem kap semmi vissza jelzést.
2016. aug. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!