Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoltok ehez a Pokémon Go...

Mit szoltok ehez a Pokémon Go jatekhoz? Otthon is sokan jatszak?

Figyelt kérdés

en most kezdtem el vele jatszani angliaban elek itt nagyon sokan jatszak altalaban majdnem minden 2. 3. ember nyomkodja mellettem az utcan :D

a multkor valami ritka pokemon jelent meg a belvarosban este fele ees egy csomo ember elozonlotte a foteret hogy elkapjak a ritka pokemont

otthon is van ilyen nagy hype?


2016. aug. 25. 15:19
 1/6 A kérdező kommentje:
valaszoljatok!!
2016. aug. 25. 16:26
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Akartam válaszolni...de mivel türelmetlen vagy...

Nem mondom meg

2016. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Nincs, itthon inkább fikázni trendi ezt a játékot.

Pedig szerintem nagyon érdekes, és újszerű játék.

Egy kicsit hasonlít a geocaching-hez (az a játék arról szól, hogy elrejtett nyomok alapján kell megtalálni egy szintén elrejtett ládikát, benne jutalommal; szintén térkép- vagy GPS-alapú), lehet benne gyűjteni, és egymás ellen harcolni is.

Az egyetlen hátránya, hogy további vásárlások nélkül nem lehet vele rendesen játszani.

2016. aug. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Amikor bejött nagyon nagy siker volt de sokan elkezdték fikázni és akkor még elég bugos volt így lecsökkent a játékosok száma, valamint mostra már sokan megúnták. Szerintem még így is játszanak jópáran de főleg Budapesten, ahhol azért sok Pokestop van meg a sok játékos miatt ritkább pokemonok.
2016. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem sem tetszik hogy türelmetlen vagy. De nem vagyok bunkó ezért válaszolok. Otthon is játszál vele mert ott is felbukkanhatnak pokémonok. Vagy èszreveheted hogy van valami klassz a közelben és kimèsz érte.
2016. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mi páran nem rég kezdtük de imádjuk, én pl. észre se veszem mellette ha lesétálok 5-10km-t és ez nálam nagy szó mert a konyháig lusta vagyok elmenni ha éhesvagyok! ^^

Gyakran futok bele emberekbe az utcán akik nagyon telóznak, ilyenkor mindig lopva odapillantok,próbálom meglesni hogy ők is éppen pokéznak-e, és kb 50%-ban igen.

Mi is kiköltözünk majd angliába, kíváncsi vagyok hogy ott teljesen más fajok-e a gyakoriak. (=

2016. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!