Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják sokan a gyermeke...

Miért utálják sokan a gyermekeket?

Figyelt kérdés

1. : Hetvegen voltam kerti bulin,es lattam,hogy a fiatalok akik ott voltak folyton egy kiskutyat simogattak,olukbe vettek stb. A bulin volt egy masfel eves kisgyerek,es megfigyeltem,hogy a gyerekre rasem neztek.. Na ezutan jott,ami felhaboritott,hogy a kisbaba elesett a betonon,a kolyok kutya jatekbol harapdalta az arcat a kicsinek,es ezek a fiatalok nem is segitettek a gyereknek,de szinte senkisem aki ott volt...

2: Az interneten is van egy "gyermekmentes ovezet " nevu oldal,ahol szamomra irritalo amit latok,csunya jelzokkel illetik a gyerekeket stb.. De miert? Hogy lehet egy kicsi gyereket nem szeretni?


2016. aug. 16. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

1. Miért segítsetek más gyerekén? A szülei döntöttek úgy hogy gyereket vállalnak, ő dolguk


2. Hogy lehet egy kicsi gyereket nem szeretni? Hát nem az én gyerekem de még csak nem is a testvéremé akkor miért viseljem hogy zajos, engedetlen, problémás? Mi az ördög ez a "gyerek az isten" hozzáállás? Én magam úgy vagyok vele hogy elég zsúfolt ez a világ, nem kell bele több ember és én nem vállalok gyereket...

2016. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eleve a legtöbb emberben van egyféle előítélet azok irányába akik feltünően szeretik a gyerekeket, és esetleg nem nők.


Sőt az érzelmek őszinte kimutatása publikus közösségekben is jópár emberben ellentétes reakciókat vált ki, kivéve ha partyprogram van, de még akkor is előfordulhat.


A legtöbb ember ellenségesen néz egymásra az utcán, mert a tekintetükből minden átjön csaka barátságosság nem, és ezt több külfölditől is hallottam már.

Nézd meg ezt a társadalmat. Őszintén mit vársz itt?

2016. aug. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Mert nem leptek tul a gyerekkori serelmeiken. Lattam mar olyan 30 evest aki feltekeny volt a testvere ujszulott gyerekere.
2016. aug. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lilith1994 ***** válasza:

En szeretem a gyerekeket vagyis szeretnem a sajatom de masok gyerekeivel nem jovok ki. Legalabbis legtobbszor. Szigoru vagyok igy a legtobb gyerek utal engem...

Masok gyerekevel mar tele a ......... ha valami rosszat csinal akkor a magyarazat csak az lehet hogy faradt. nem szidjak le es mindig en alkalmazkodjak meg egy 8 eveshez is... nekem sosincsen szavam mikor ram bizzak ismeros gyerekeit... le sz..... jak magasrol amit mondok es ezert en nem birom elviselni masok gyereket...

2016. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

És te miért nem vetted fel a kisgyereket amikor elesett? Miért nézted, hogy harapdálja a kiskutya? Ujjal mutogatni könnyű.


Én szeretem a gyerekeket, de nem mindet. Néhány a neveltetésének köszönhetően olyan mintha a pokol legmélyebb bugyrából bújt volna elő. Mással meg nincs meg a kölcsönös szimpátia.

2016. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert valakit a kora miatt szeretni fura dolog. Sőt, ismeretlent szeretni fura dolog.
2016. aug. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Te is segíthettél volna...szóval ugyanolyan vagy mint ők.

Fiatalok,buli ,mit vártál babázást?

Az állatokat mindenki szereti,mert nem szól vissza,egy gyerekkel bánni nem egyszerű dolog,miért avatkoznának bele más dolgába?

Azért nem szeretik sokan,mert rossz gyerekkoruk volt,én spec emiatt nem szeretem őket valószínűleg. Egyszerűen nem váltanak ki belőlem semmit,persze nem utálom őket,de nyilván ha összezárnának vele akkor utálnám,így az utcán nem vált ki semmit max ha sokáig kell velük együtt lennem.

2016. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!